Debiut nowego nauczyciela podczas tegorocznego Open - Minded Drumming

Debiut nowego nauczyciela podczas tegorocznego Open - Minded Drumming

25 czerwca 2020, 11:00

Open - Minded Drumming to warsztaty perkusyjne, które odbędą się po raz kolejny w Żywcu. Ze względu na epidemię koronawirusa organizatorzy musieli dokonać kilku zmian w kadrze nauczycielskiej. Wybór nowego nauczyciela może być dla wielu zaskoczeniem.

 [img:1]

 

Open Minded Drumming to konkretna dawka wiedzy połączona z warsztatami. W zeszłym roku uczestnicy mogli czerpać wiedzę od dwóch wybitnych edukatorów - Dom Famularo oraz Clausa Hesslera. Niestety ze względu na obecną sytuacją na świecie Dom Famularo nie zjawi się w Żywcu fizyczne lecz poprzez łącze internetowe. Spowodowało to potrzebę zatrudnienia nowego nauczyciela - padło na muzyka zza naszej zachodniej granicy. 

 

 

Podczas tegorocznej edycji w roli nauczyciela zadebiutuje Anika Nilles, która jest jedną z bardziej rozpoznawalnych perkusistek młodego pokolenia. Znana jest m.in. ze swojego zamiłowania do kwintol i stosowania ich w przeróżnej konfiguracji na całym zestawie perkusyjnym. Obecność Nilles pomoże w odpowiedniej realizacji założeń campu i jest godnym zastępstwem Doma Famularo.

 

 

Program tegorocznych warsztatów oparty został na podejściu pionowym, co oznacza skupianie się na jednym temacie każdego dniaKażdy dzień ma być krokiem do przodu dzięki ćwiczeniom, które zostaną przedstawione w łatwej wersji dla nowych uczestników oraz w nieco bardziej zaawansowanej formie dla powracających uczniów. Codzienna praca nad każdym zestawem umiejętności zapewni jeszcze silniejszą bazę i lepsze zrozumienie odpowiedniego treningu na instrumencie w domu.

 

[img:2]

 
Mystic Festival 2024: Znamy pierwsze zespoły
Więcej wiadomości