Zestawy konferencyjne Biamp teraz z certyfikatem Microsoft Teams

Zestawy konferencyjne Biamp teraz z certyfikatem Microsoft Teams

23 lipca 2020, 12:00
Producent: Biamp

Cztery nowe zestawy dedykowane do sal konferencyjnych od Biamp otrzymały certyfikat Microsoft Teams. Klienci mogą korzystać z kompletnych rozwiązań audio Biamp w salach konferencyjnych gdzie wykorzystywana jest technologia Microsoft Teams Rooms.

Każdy zestaw zawiera mikrofony Parlé z technologią Beamtracking do montażu na blacie lub w suficie, a także urządzenia niezbędne do zapewnienia wysokiej jakości dźwięku w salach konferencyjnych wyposażonych w system Teams Rooms. Instalacja nie wymaga dużej ilości okablowania, a system automatycznie konfiguruje się podczas instalacji dopasowując się do warunków akustycznych panujących w pomieszczeniu.

 

Nowe zestawy Biamp certyfikowane przez Microsoft Teams pozwalają użytkownikom cieszyć się niezwykłą jakością dźwięku. Biamp spełnia rygorystyczne wymagania, jakie firma Microsoft stawia dostawcom rozwiązań audio w zakresie kompatybilności z Teams Rooms i wydajności. Rozwiązania Biamp sprawiają, że komunikacja jest szybsza i bardziej efektywna niż kiedykolwiek wcześniej, nawet w wymagających pomieszczeniach.

Joe Andrulis - Wiceprezes Wykonawczy w Dziale Rozwoju Korporacyjnego Biamp

 

Nowe zestawy Biamp certyfikowane przez Microsoft Teams oferują klientom zalety, które wykraczają daleko poza najwyższej jakości dźwięk. Każdy zestaw oferuje automatyczny system instalacji i konfiguracji, co jest możliwe dzięki pełnej kompatybilności produktów Biamp, jak również dzięki minimalnym wymaganiom dotyczącym okablowania, automatyczną korekcją itp.

 

[img:1]

 

Zestawy zawierają narzędzia pozwalające na ich konfigurację w pomieszczeniu – integratorzy nie muszą nawet korzystać z oprogramowania Tesira. To rozwiązanie typu plug-and-play, dzięki któremu integrator oszczędza czas i pieniądze. Podczas instalacji jako okablowanie wykorzystywana jest skrętka komputerowa, co umożliwia podłączenie systemu osobom, które nie miały wcześniej doświadczeń z instalacjami audio.

 

Pomieszczenia Microsoft Teams muszą być łatwe w konfiguracji i zapewniać najlepsze możliwe wrażenia dźwiękowe osobom przebywającym w pomieszczeniu i pracującym zdalnie. Zestawy Biamp, obecnie certyfikowane przez Microsoft Teams, oferują naszym klientom kompletny ekosystem dla różnych przestrzeni.

Albert Kooiman - dyrektor ds. inżynierii i certyfikacji partnerów Microsoft Teams, Microsoft Corp.

 

Mikrofony Parlé wykorzystują opatentowaną technologię Beamtracking i inteligentnie podążają za rozmówcami miksując sygnały i umożliwiając uczestnikom zdalnym pełne uczestnictwo w spotkaniu.

Nowe zestawy są dedykowane do pomieszczeń o średnim i dużym metrażu. Każdy zestaw składa się z urządzeń TesiraFORTÉ DSP, TesiraCONNECT, Tesira EX-UBT i odpowiedniej ilości mikrofonów Parlé oraz zestawów głośnikowych Desono C-IC6 i wzmacniaczy PoE. Do zestawów dołączone są akcesoria i okablowanie.

 

[img:2]

 
więcej: www.biamp.com
Systemy konferencyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa
Zestawy konferencyjne Biamp teraz z certyfikatem Microsoft Teams
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz