Rozwiązania konferencyjne Sennheiser na ISE 2024

Rozwiązania konferencyjne Sennheiser na ISE 2024

29 lutego 2024, 10:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Na tegorocznych targach ISE firma Sennheiser zaprezentowała kompletne rozwiązanie TeamConnect Family, czyli sufitowe matryce mikrofonowe (TeamConnect Ceiling 2), średnie matryce mikrofonowe (TeamConnect Ceiling Medium) oraz wideobary (TeamConnect Bar). Dwa pierwsze są już od jakiegoś czasu w sprzedaży, zaś ostatnie będą dostępne w czerwcu tego roku.

 

 

Sennheiser TeamConnect Bar

Należące do rodziny Sennheiser TeamConnect rozwiązania TeamConnect Bar to skalowalne, wszechstronne urządzenia konferencyjne, zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania nowoczesnych spotkań, dzięki wbudowanej kamerze, mikrofonom i głośnikom. Dzięki opcjom przeznaczonym dla małych (TeamConnect Bar S) lub średnich (TeamConnect Bar M) przestrzeni do spotkań i współpracy, rozwiązania TeamConnect Bar z łatwością integrują się z dowolną platformą konferencyjną i można dodatkowo rozszerzać ich funkcjonalność za pomocą innych kompatybilnych produktów, w tym produktów firmy Sennheiser.

 

[img:1]

[img:2]

 

Sennheiser Control Cockpit

Sterowanie urządzeniami z rodziny TeamConnect, jak i innymi urządzeniami pracującymi w systemach konferencyjnych - jak np. mikrofonami bezprzewodowymi SpeechLine czy EW-DX - w wygodny sposób odbywa się za pomocą oprogramowania Sennheiser Control Cockpit. Łatwy w użyciu nawet dla mniej wprawnych użytkowników zapewnia kompleksowy przegląd urządzeń Sennheiser pracujących we wspólnej sieci. Wyświetla informacje o statusie i pozwala z łatwością wprowadzać zmiany dla jednego lub wielu urządzeń jednocześnie.

 

[img:3]

 

Sennheiser MobileConnect

Kolejnym stosunkowo nowym rozwiązaniem firmy Sennheiser, na które również położono nacisk na targach ISE jest Sennheiser MobileConnect. To zaawansowany, a jednocześnie prosty w obsłudze, system przesyłania treści audio za pośrednictwem sieci Wi-Fi na mobilne urządzenia użytkowników, np. na kampusie uniwersyteckim albo muzeum. MobileConnect można również rozpatrywać pod kątem intuicyjnego systemu wspomagania słuchu, który wpisuje się w trend „Bring Your Own Device”. Nowa generacja MobileConnect składa się z trzech komponentów: osprzętu MobileConnect Station, oprogramowania MobileConnect Manager i aplikacji dla końcowych użytkowników MobileConnect App dla iOS i Android.

 

[img:4]

[img:5]
 

więcej: sennheiser.pl
Mikrofony, pulpity mikrofonowe Video Bar / Soundbar Systemy konferencyjne

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Aura Audio - pasywne "kardioidy" rodem z Finlandii
Więcej wiadomości