MXA901 - Konferencyjny mikrofon sufitowy od Shure

MXA901 - Konferencyjny mikrofon sufitowy od Shure

22 stycznia 2024, 09:00
Producent: Shure
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Shure MXA901 to nowoczesny mikrofon sufitowy z serii Microflex Advance, który zapewnia doskonałą jakość dźwięku podczas spotkań i wideokonferencji. Jest to najsmuklejszy sufitowy mikrofon matrycowy marki Shure, który zapewnia znakomity dźwięk podczas wideokonferencji. Jego elegancka i dyskretna okrągła obudowa o średnicy 34.3 cm znakomicie pasuje do pomieszczeń o różnej stylistyce.

 

 

Jednostrefowa technologia Automatic Coverage przechwytuje głosy rozmówców bez potrzeby konfigurowania systemu. Wystarczy użyć jednego mikrofonu MXA901 w mniejszych pomieszczeniach lub kilku w większych przestrzeniach. Wbudowany cyfrowy procesor IntelliMix DSP dostarcza czysty sygnał bez echa i szumów, podczas gdy najnowsza generacja matrycy zapewnia naturalne brzmienie głosu oraz precyzyjne, kierunkowe przechwytywanie dźwięku.

 

[img:1]

MXA901 jest najbardziej eleganckim i dyskretnym podejściem do dźwięku podczas wideokonferencji. Jego kompaktowa i stylowa okrągła obudowa doskonale pasuje do każdego wystroju wnętrza, bez zwracania na siebie nadmiernej uwagi. Do wyboru jest obudowa w kolorze białym, czarnym oraz aluminium, a także istnieje możliwość pomalowania MXA901 w celu dopasowania koloru mikrofonu do danej tonacji pomieszczenia.

Jednostrefowa technologia Automatic Coverage nie wymaga żadnej konfiguracji i natychmiast po włączeniu mikrofonu pozwala na przechwytywanie głosu każdego rozmówcy na obszarze o wymiarach 6 × 6 metra. Można użyć jednego mikrofonu MXA901 w małych i średnich pomieszczeniach lub kilku MXA901 w większych przestrzeniach, aby zapewnić pełne ich pokrycie.

 

[img:2]

 

MXA901 jest certyfikowany do użytku z Microsoft Teams i Zoom, a także jest kompatybilny z innymi popularnymi aplikacjami do wideokonferencji. Mikrofon jest również zgodny z przyciskami wyciszania, procesorami DSP i głośnikami z ekosystemu Microflex. Shure Audio Encryption zapewnia bezpieczeństwo treści spotkań między MXA901 a innymi urządzeniami z ekosystemu Microflex w pomieszczeniu.

Jeśli szukasz mikrofonu sufitowego, który zapewni doskonałą jakość dźwięku podczas spotkań i wideokonferencji, MXA901 jest idealnym wyborem. Więcej informacji na temat mikrofonu znajdziesz na stronie producenta.

Shure MXA910 będzie prezentowany na targach ISE 2024 (30 stycznia – 2 lutego) na stoisku #3N300 w hali 3.

 

[img:3]
 
więcej: www.shure.com
Mikrofony, pulpity mikrofonowe Systemy konferencyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

Ośrodek Kultury w Niemodlinie nagłośniony przez JBL SRX 900
Więcej wiadomości