Bosphorus Cymbals wkraczają na polski rynek

Bosphorus Cymbals wkraczają na polski rynek

1 września 2020, 09:00
Producent: BOSPHORUS

Firma DQ Distribution zajmie się dystrybucją talerzy perkusyjnych Bosphorus na polski rynek. To kolejny turecki producent talerzy perkusyjnych, do którego dostęp będą mieli polscy perkusiści.

 [img:1]

Firma Bosphorus Cymbals została założona w 1996 roku przez trzech mistrzów kowalstwa talerzy: Hasana Sekera, Ibrahima Yakici i Hasana Ozdemira. Założycielami firmy byli trzej dobrzy przyjaciele, którzy dorastali w tej samej okolicy. Po 16 latach spędzonych na tym samym warsztacie odważyli się na samodzielne rozpoczęcie działalności i założenie własnej firmy. Wszystkie serie talerzy są ręcznie produkowane z najwyższej jakości stopu brązu B20, a ich uniwersalność oraz najwyższą jakość potwierdza dystrybucja w 50 krajach na całym świecie, w końcu również w Polsce.

 

 

DQ DISTRIBUTION to działalność prowadzona przez doświadczonego muzyka, zajmująca się dystrybucją i sprzedażą najwyższej jakości instrumentów muzycznych. Funkcjonujemy w modelach B2C i B2B. Każdy z instrumentów przechodzi kontrolę jakości oraz jest starannie pakowany. Zamówienia można składać na stronie www.dqdistribution.pl, a już wkrótce instrumenty powinny pojawić się w wybranych sklepach muzycznych.

 

[img:2]

 

Media społecznościowe:

 

 

Talerze

Perkusja

Budżetowe instrumenty na start
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz