HK Audio rozszerza serię PREMIUM PR:O o kompaktowy model MOVE 8

HK Audio rozszerza serię PREMIUM PR:O o kompaktowy model MOVE 8

1 października 2020, 09:00
Producent: HK Audio
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Popularna, niemiecka firma produkująca systemy nagłośnienia rozszerza znaną serię PREMIUM PR:O o nowy model kompaktowej kolumny MOVE 8.

MOVE 8 to mobilna, zasilana bateryjnie kolumna głośnikowa z mnogością ciekawych funkcji i pokaźną mocą. W przeciwieństwie do poprzednich modeli zasilanych bateryjnie, nowość ma gniazdo na dwa akumulatory (oba są dostarczane w zestawie), które są wkładane jednocześnie w celu wydłużenia czasu pracy lub naprzemiennie, aby zapewnić nieprzerwane odtwarzanie (możliwa zamiana w czasie pracy). Dzięki szybkiej ładowarce (opcjonalne) możliwa jest nieskończona, nieprzerwana praca akumulatora. Akumulator zapewnia do 11 godzin pracy.

 

[img:1]

 

Nowy Move 8 łączy imponującą wydajność akustyczną z doskonałym zarządzaniem baterią i fascynującymi funkcjami, które są naprawdę wyjątkowe w swojej klasie, To połączenie sprawia, że jest to prawdziwie wszechstronne urządzenie dla wszystkich muzyków, DJów, mówców, entuzjastów muzyki i profesjonalistów audio. Dzięki PREMIUM PR:O MOVE 8 firma HK Audio skutecznie stworzyła nowy poziom swobody w korzystaniu z mobilnych kolumn nagłośnieniowych.

Rüdiger Forse - starszy menedżer produktu w HK AUDIO

 

Po stronie wejść i wyjść, MOVE 8 ma na pokładzie całkiem nieźle wyposażoną konsoletę. Dwa kanały mikrofonowo-liniowe z wejściami XLR i Jack oraz specjalne wejście instrumentalne posiadają własną kontrolę barwy BASS / TREBLE i regulowany pogłos. Jest także wejście AUX i obsługa Bluetooth w wersji 5.0. Dodatkowo, wejście instrumentalne posiada symulacje kolumn z głośnikami CELESTION (Greenback, V30 i Blue). Dzięki temu MOVE 8 może służyć także kompaktowy wzmacniacz dla przenośnych przedwzmacniaczy gitarowych.

Kolejną atrakcją jest aplikacja MOVE 8, dostępna bezpłatnie na urządzenia z systemem iOS i Android. Pozwala to nie tylko na zdalne sterowanie kolumną, ale oferuje także wiele dodatkowych funkcji, takich jak funkcja karaoke z funkcją wyciszenia wokalu w piosence i regulacją wysokości dźwięku, a także efekty modulacji dla kanału instrumentu.

 

[img:2]

 

PREMIUM PR:O MOVE 8 jest wyposażony w kombinację bardzo wydajnego 60-watowego wzmacniacza mocy klasy D, 8-calowego głośnika średnio-niskotonowego i 1-calowego przetwornika wysokotonowego. Solidna drewniana obudowa o niskim rezonansie stanowi podstawę czystego, transparentnego dźwięku. Wielofunkcyjna konstrukcja obudowy oznacza, że można go ustawić jako monitor odsłuchowy, na wysokim stojaku lub na stole.

Producent deklaruje również 5-letni okres gwarancji po rejestracji na stronie.

 

więcej: hkaudio.com
Kolumny i głośniki Zestawy przenośne (PA) Pełnopasmowe aktywne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > HK Audio rozwiń listę sklepów

Pro Audio

EAW wyeksponuje KF210 i AC6 na swoim stoisku na ISE 2023
Więcej wiadomości