HD 250BT - nowe słuchawki bluetooth od Sennheiser

HD 250BT - nowe słuchawki bluetooth od Sennheiser

5 października 2020, 07:00
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Nowe słuchawki Sennheiser HD 250BT zapewniają ekscytujące wrażenia dźwiękowe z dynamicznym basem, nowoczesną łącznością Bluetooth i wytrzymałą konstrukcją. Wszystko to zostało stworzone, aby móc doświadczać najwspanialszych muzycznych wrażeń. Dzięki 25-godzinnej żywotności baterii i obsłudze zaawansowanych kodeków, nowy HD 250BT pozwala słuchaczom cieszyć się doskonałym dźwiękiem w dowolnym miejscu i czasie.

Nowe słuchawki Sennheiser HD 250BT są wyposażone w uznane przetworniki niemieckiego producenta. Obsługa wysokiej jakości kodeków audio, takich jak AAC i aptX, a także Bluetooth 5.0 zapewniają niezwykłą jakość bezprzewodowego dźwięku z dynamicznym basem, tak aby móc cieszyć się muzyką w ruchu w każdej chwili. Mobilna aplikacja Sennheiser Smart Control umożliwia użytkownikom dostosowanie wrażeń dźwiękowych do indywidualnych potrzeb. Jednocześnie technologia audio aptX Low Latency doskonale synchronizuje dźwięk z toczącą się akcją na ekranie w trakcie oglądania filmów.

 

[img:1]

 

Nasz nowy produkt HD 250BT, dzięki swojej niezwykłej wydajności oraz zaawansowanym funkcjom w przystępnej cenie, powstał po to, aby każdy dzień był bogatszy o nowe wrażenia dźwiękowe i muzyczne. Te na pierwszy rzut oka podstawowe słuchawki oferują szereg funkcji premium, które zapewniają niesamowite wrażenia odsłuchowe — gdziekolwiek jesteś.

Jermo Köhnke - Product Manager w firmie Sennheiser

 

Niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki w drodze przez wiele godzin, oglądasz filmy czy odbierasz połączenia przez wbudowany mikrofon, wyjątkowa 25-godzinna żywotność baterii HD 250BT pozwala słuchawkom dotrzymywać kroku najbardziej aktywnym użytkownikom. Dzięki wytrzymałej konstrukcji oraz miękkim, izolującym od hałasu nausznikom i intuicyjnym elementom sterowania, słuchawki HD 250BT będą towarzyszyć w każdej życiowej przygodzie.

Sennheiser HD 250BT będą dostępne w Polsce w styczniu 2021 w katalogowej cenie detalicznej 319 PLN.

 

[img:2]

więcej: sennheiser.pl
Kompaktowe do muzyki Słuchawki konsumenckie Słuchawki

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Żyj kolorowo - Klasyczny mikrofon RØDE NT1 w nowej odsłonie
Więcej wiadomości