Kabel zasilający USB do EON ONE Compact - Nowość od JBL Professional

Kabel zasilający USB do EON ONE Compact - Nowość od JBL Professional

25 listopada 2020, 10:00
Producent: JBL
Dystrybucja: ESS Audio

JBL Professional wprowadza do sprzedaży nowy produkt: kabel zasilający USB do JBL EON ONE Compact, który ma zapewnić jeszcze większą swobodę i elastyczność w konfiguracji dźwięku na żywo.

Akcesorium jest odpowiedzią na oczekiwania muzyków, DJ-ów, prezenterów i animatorów, którzy chcą mieć swobodę poruszania się podczas występu i krystalicznie czysty dźwięk. Nie będzie już potrzebne tradycyjne źródło zasilania systemu bezprzewodowego.

Metrowy kabel jest dostępny w dwóch wersjach i zaprojektowany specjalnie do współpracy z systemami bezprzewodowymi JBL EON ONE Compact:

 

  • Kabel 9V zasila systemy bezprzewodowe AKG DMS lub pedał gitarowy DigiTech-DOD
  • Kabel12V zasila systemy bezprzewodowe AKG WMS.

 

[img:2]

 

Niezależnie od tego, czy występujecie na koncercie, czy też przemawiacie na imprezie firmowej, kabel zasilający EON ONE Compact USB sprawi, że przeniesienie legendarnego dźwięku będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek!

 

[img:1]

 
więcej: jblpro.com
Kolumny i głośniki Zestawy przenośne (PA) Kable, przewody, złącza Inne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

Electro-Voice rozszerza serię EVOLVE o nowy model
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz