ISE'20: Nowości instalacyjne od Audac i Procab

ISE'20: Nowości instalacyjne od Audac i Procab

4 marca 2020, 13:00
Producent: AUDAC ProCab

Belgijscy specjaliści od instalacyjnych rozwiązań proaudio – Audac i Procab – zaprezentowali na ISE2020 szereg nowości, w tym błyskawicznie docenione i wielofunkcyjne urządzenie Audac MFA, miniaturową sieciową końcówkę mocy Audac AMP203, nową serię głośników wahadłowych i sufitowych Audac ALTI oraz nowoczesne, światłowodowe przewody HDMI 2.0 od Procab.

 

Audac MFA

Seria MFA, w skład której wchodzą modele MFA208 i MFA216, to wielofunkcyjne końcówki mocy z modułami SourceCon, oferujące bogactwo funkcji dla najróżniejszych zastosowań, np. w barach i restauracjach, sklepach, salach konferencyjnych, obiektach sportowych i wielu innych. Wewnątrz urządzenia zawarty jest zintegrowany wzmacniacz, mogący pracować w trybie niskoimpedacyjnym lub w sieciach 70/100V, oferujący łączność Dante, przetwarzanie DSP, matrycę oraz odtwarzanie dźwięku z użyciem modułu SourceCon.

 

 

Audac AMP203

AMP203 to miniaturowa instalacyjna końcówka mocy, zasilana z PoE lub z opcjonalnego zasilacza, wyposażona w sieciowe porty Dante i umożliwiająca niezawodną dystrybucję audio po sieciach Eternetowych. Urządzenie zawarte jest w specjalnej obudowie, pozwalającej na wygodny montaż w dowolnej lokalizacji i łączenie indywidualnych modułów w większe grupy, mocowane pod blatami, na sufitach lub w rackach. Moc tych urządzeń to 30W na kanał lub 60W w trybie bridged; tak jak w przypadku pozostałych produktów Audac, wewnątrz zintegrowane są wyrafinowane procesory DSP.

 

 

Audac ALTI

ALTI to seria dwudrożnych głośników wahadłowych, przeznaczonych do odtwarzania dyskretnej muzyki tła w obiektach hotelarskich, gastronomicznych, handlowych i tym podobnych. Elegancka konstrukcja i smukły wygląd pozwalają na ich dogodną inkorporację w obiektach o przestrzennej architekturze, a wysokiej jakości komponenty zapewniają optymalną reprodukcję dźwięku. Dostępne są modele 4" i 6" w różnych wersjach kolorystycznych; wykorzystują one specjalny system mocowania "Dual Gripple", z metalowymi żyłkami umieszczonymi wewnątrz przewodu sygnałowego, natomiast specjalna konstrukcja tylnej osłony umożliwia na jej zamocowanie po instalacji przewodu i dogodne ukrycie zawieszenia i okablowania.

 

 

Procab CLV210A 

CLV210A od Procab to aktywny przewód optyczny HDMI 2.0, przeznaczony dla profesjonalnych instalacji. Posiada on zdolność transmisji sygnałów video ultra HD 4K 2160p (3840 x 2160) 4:4:4 z przepustowością 18Gbps dzięki technologii włókien optycznych OM3, eliminujących ryzyko interferencji elektronicznych. W skład profesjonalnych udogodnień wchodzi również system Semi-Lock, zabezpieczający przed wyrwaniem przewodu.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej video-relacji ze stoiska Audac/Procab na ISE2020, w których niezawodny Tom Van De Sande przedstawia powyższe nowości.

 

 

więcej: audac.eu
Wzmacniacze, końcówki mocy Kable, przewody, złącza Inne Nagłośnienie instalacyjne Kolumny i głośniki instalacyjne

Gdzie kupić?

AUDAC AUDAC www.audac.be

Dystrybucja w Polsce:

Gdzie kupić?

ProCab ProCab www.procab.be

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > ProCab rozwiń listę sklepów

Anolis, czyli oświetlenie architektoniczne z sercem Robe
Więcej wiadomości