Dlaczego gafer jest pełnoprawnym członkiem zespołu? Zobacz DEFENDER EXA-TAPE

Dlaczego gafer jest pełnoprawnym członkiem zespołu? Zobacz DEFENDER EXA-TAPE

20 maja 2021, 12:00
Producent: Defender
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Zacznijmy od początku - czym jest gafer (nie mylić z Gaffer)? To wysokiej jakości taśma klejąca , służąca do profesjonalnych zastosowań w produkcji multimedialnej na żywo, na imprezach i w obiektach budowlanych. Z taśmy tej korzystają muzycy, realizatorzy dźwięku i oświetlenia, technicy w teatrach i domach kultury oraz wszyscy, którzy potrzebują w szybki i wytrzymały sposób połączyć ze sobą taśmą przedmioty.  

Częstym problemem stosowania nieodpowiednich taśm jest pozostawienie po nich lepkich śladów. Jak twierdzi producent DEFENDER EX-TAPE w każdej sytuacji można usunąć ją bez pozostawiania śladów. Również tradycyjne taśmy typu gafer najczęściej występują w czarnym kolorze. To normalne, ale Defender ma w swojej ofercie taśmy dostępne w różnych kolorach, a ponadto ze specjalnym podajnikiem ERGO-Core, ułatwiających użytkowanie.  

 


Taśma EXA-TAPE® od DEFENDER ma specjalny podkład klejący z kauczuku naturalnego, który przykleja się do niemal każdej powierzchni. Mimo dużej siły klejenia taśmę można również łatwo i czysto oderwać, bez ciągnących się włókien.

[img:3:L]Wspomniany ERGO-Core to prosty i wydajny podajnik oparty na koncepcji łożysk kulkowych. Ułatwia pracę z taśmą gafer stażystom, rzemieślnikom i pracownikom przemysłowym. Praca może nie staje się dziecinnie prosta, ale jest wyraźnie wygodniejsza, nawet bez rękawiczek. ERGO-Core ma złożony z dwóch elementów z tworzywa sztucznego rdzeń, który można połączyć i jednym ruchem wsunąć do rękawa taśmy.

EXA-TAPE® będzie dostępna w rozmiarze 50 mm (długość 50 m) w kolorach czarnym (połysk/mat), białym i srebrnym (oba połysk). 

 

[img:1]

 

[img:2]

ZOBACZ WIĘCEJ
Studio - akcesoria Akcesoria inne Pozostałe akcesoria Inne Nagłośnienie - akcesoria Akcesoria Akcesoria Inne Akcesoria Inne Instalacje - akcesoria Inne akcesoria

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Defender rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Mniejsze i tańsze wzmacniacze instalacyjne NEXO
Więcej wiadomości