Zampler RX od ZamplerSounds w najnowszym wydaniu Sound Collective

Zampler RX od ZamplerSounds w najnowszym wydaniu Sound Collective

17 grudnia 2020, 10:00
Producent: Novation
Dystrybucja: AUDIOTECH

Najnowszą darmową ofertą w programie Sound Collective jest wszechstronny sampler Zampler RX od ZamplerSounds wraz z ogromną biblioteką brzmień. Zarejestrowani posiadacze instrumentów i kontrolerów Novation mogą odebrać tą, sprzedawaną za 99.99€, wtyczkę za darmo między 10 grudnia 2020 a 2 lutego 2021.

Ważąca potężne 11GB biblioteka Zampler RX Creative Bundle składa się z ośmiu banków z oferty Zamplera, jak i również samej wtyczki VST/AU Zampler RX. Oparta na tej samej technologii co legendarny syntezator Dune 3 od Synapse Audio, Zampler RX jest potężnym narzędziem z rozbudowanymi możliwościami odtwarzania, manipulacji i przetwarzania sampli. Uzbrojony w filtr o wielu trybach działania, sześć wbudowanych efektów, modulację zasilaną przez 3 LFO i 3 obwiednie ADSR, jak i pokładowy arpegiator oraz sekwenser, na pewno znajdzie miejsce w Twoim folderze VST.

 

[img:1]

 

Jednak prawdziwą rewelacją jest tutaj pakiet ponad 550 patchy gotowych do wykorzystania w Twojej następnej produkcji. Składający się z brzmień smyczkowych, perkusyjnych, dronów, leadów i basów, pakiet Zampler RX Creative Bundle stworzono przy użyciu wielu analogowych i cyfrowych syntezatorów oraz maszyn perkusyjnych, wśród których znalazły się Novation Peak, Bass Station II i DrumStation.

 

  • Dark Orchestra: 66 pełnych napięcia, kinowych patchy orkiestrowych, idealnie nadających się do muzycznych i audiowizualnych produkcji.
  • Ethnic Symphony: 64 pady i inne elektroniczne brzmienia do produkcji muzyki chill i house
  • Game of Drones: 50 tekstur I ambientów do produkcji muzyki electronicznej
  • Peaktime: energiczne bassy i leady wykręcone na fantastyczny syntezatorze Novation Peak
  • The Analogon: 88 analogowych elektronicznych basów, riffów i arpów nawiązujących do muzyki synthwave, trance i minimal house.
  • Ultimate Drums: 77 zestawów perkusyjnych inspirowanych retro i klasycznymi maszynami perkusyjnymi, między innymi Novation DrumStation i Akai MPC2500.
  • Ultimate Synths: 64 najróżniejszych, syntezatorowych brzmień, pochodzących z klasycznych wirtualnych syntezatorów, w tym Synapse Audio Dune, Xfer Records Serum, LennarDigital Sylenth1 i u-he DIVA.
  • Yin & Yang: 41 patchy basowych i 40 pętli bass/lead, powstałych dzięki Novation Bass Station II.

 

Wszystko to składa się na przepastną skarbnicę brzmień, których wykorzystanie dzięki intuitywnemu interfejsowi i wysokiej jakości efektom Zamplera RX nie mogłoby być łatwiejsze. Linki i kody aktywacyjne znajdziesz na swoim koncie Novation, w zakładce My Software, od 10 grudnia 2020 do 2 lutego 2021.

 

[img:2]

 
Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Novation rozwiń listę sklepów

Studio

ADI-2 Remote - Darmowy kontroler programowy od RME
Więcej wiadomości