Chorus JUN-6 bezpłatnym prezentem świątecznym od Arturia

Chorus JUN-6 bezpłatnym prezentem świątecznym od Arturia

24 grudnia 2020, 12:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

Aby wprowadzić Cię w świąteczny nastrój... Arturia ma dla Ciebie prezent! Ciesz się zupełnie nowym efektem Chorus JUN-6, czyli perfekcyjną emulacją ponadczasowego efektu chorus zaczerpniętego z syntezatora Juno - całkowicie za darmo!

 

 

Chorus JUN-6 jest wzorowany na kultowym efekcie stereo, który można znaleźć w serii analogowych syntezatorów Roland Juno z lat 80. Będzie to Twoje nowe ulubione narzędzie do poszerzania miksu i ulepszania brzmienia! Masz czas do 29 grudnia 2020 roku, aby otrzymać prezent w pełnej wersji i cieszyć się nowym niezbędnikiem w studio. Jest to jednorazowe wydanie i nie będzie później dostępne w FX Collection.

 

[img:1]

 

To nie jest kolejny efekt chorus…

Chorus Juno jest wyjątkowy pod względem popularności - zamiast być efektem gitarowym, jednostką montowaną w racku lub tajną bronią studyjną, został wbudowany w klasyczne syntezatory z lat 80 o tej samej nazwie. Zapewnia kultowe brzmienie w stylu vintage - bogaty dźwięk stereo ulubiony przez wszystkich, od Tangerine Dream po Tame Impala.

 

  • Prosty w użyciu - wciągające, pełne kolorytu brzmienie za naciśnięciem jednego przycisku (lub dwóch) - nie jest potrzebne żadne menu.
  • Autentyczny charakter BBD - wiernie odwzorowany w celu odtworzenia niewątpliwie ciepłego organicznego charakteru obwodów analogowych.
  • Nowoczesna elastyczność - dodano dodatkowe elementy sterujące, aby ulepszyć twoje brzmienie.

 

[img:2]

 

Ostatecznie Chorus JUN-6 wprowadza piękny analogowy efekt vintage do nowoczesnego procesu produkcyjnego, wiernie odtworzony z dokładnością na poziomie komponentów i zmodyfikowany za pomocą nowoczesnych rozwiązań. Chorus JUN-6 może być używany w każdym oprogramowaniu do nagrywania kompatybilnym z VST, AAX lub AU.

Wtyczka jest dostępna za darmo w pełnej wersji do 29 grudnia 2020. Użytkownicy muszą założyć konto Arturia, aby odebrać kopię Chorus JUN-6.

 

Pobierz Chorus JUN-6

 

 

Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Studio

Audiotech oficjalnym dystrybutorem Waldorf w Polsce
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz