Zestaw konferencyjny od QSC dedykowany do Microsoft Teams

Zestaw konferencyjny od QSC dedykowany do Microsoft Teams

5 lutego 2021, 10:00
Producent: QSC Audio
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

QSC zaprezentowało kompletny zestaw konferencyjny Q-SYS dedykowany do pracy z ekosystemem Microsoft Teams. Certyfikowany komplet zapewnia wszystko, co potrzeba - zestawy kontrolne do audio, video i zarządzania pomieszczeniem.

Dzięki temu użytkownicy końcowi mogą znacznie ułatwić sobie pracę i pierwotną konfigurację całości, która tym razem ogranicza się już właściwie wyłącznie do podłączenia modularnych elementów do rozbudowanego sterownika. Opcjonalnie, Q-SYS zapewnia kamery konferencyjne PTZ-IP, które również są w pełni certyfikowane do pracy z Teams.

 

[img:2]
QSC Q-SYS PTZ-IP

 

Nadchodząca wersja oprogramowania Q-SYS Designer w wersji 9.0 będzie zawierała nowe komponenty dedykowane dla Teams Room, aby umożliwić bezpośrednią integrację i zbiorową kontrolę elementów Q-SYS i urządzeń innych firm, a wszystko to za pomocą pojedynczego kontrolera (także Logitech Tap). Z kolei za zdalną kontrolę odpowiada oparty na chmurze Q-SYS Reflect Enterprise Manager.

Pozostałe funkcje to m.in. gotowe projekty “pomieszczeń”, auto-konfigurator sekcji audio, łatwy w obsłudze program Q-SYS UCI i wiele więcej.

 

[img:1]

 
więcej: www.qsc.com
Systemy konferencyjne

Gdzie kupić?

QSC Audio QSC Audio www.qscaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > QSC Audio rozwiń listę sklepów

Adaptacyjne zestawy głośnikowe EAW AC6 na NAMM Show 2022
Więcej wiadomości