Rozwiązanie Green-GO wykorzystane w ośrodku testowym COVID-19 w Holandii

Rozwiązanie Green-GO wykorzystane w ośrodku testowym COVID-19 w Holandii

15 lutego 2021, 10:00
Producent: GREEN-GO

Firma Backbone International otrzymała niedawno od regionalnej publicznej służby zdrowia w Holandii zlecenie znalezienia skutecznego rozwiązania dla nowego centrum testowego COVID-19, umożliwiającego 18 stanowiskom testowym sygnalizowanie pomocy technicznej. Firma zdecydowała się na wypróbowaną i przetestowaną technologię stosowaną przy produkcji eventów od specjalisty w dziedzinie komunikacji cyfrowej Green-GO.

Backbone International, wiodący specjalista w zarządzaniu produkcją eventów, działający na całym świecie, specjalizuje się w  dostarczaniu najlepszych rozwiązań technicznych. W ramach projektu integracji systemów dla ośrodka testowego w Eindhoven, zwrócili się do Green-GO w sprawie ich jednostek sygnalizujących połączenie Green-GO Beacon. Zaprojektowane dla branży eventowej, Green-GO Beacons mają przezroczystą obudowę zewnętrzną i zapalają się po odebraniu połączenia.

 

[img:1]

 

Daniël Zwaan z Backbone wyjaśnia:

Placówka testowa ma kilka„ ulic ”, każda z dziewięcioma stacjami testowymi. Klient potrzebował pracowników na każdej stacji, aby mogli nacisnąć przycisk w przypadku problemów technicznych. Naciśnięcie powinno wyzwolić czerwone światło przy ich liczniku, a inne urządzenie w pokoju kontrolnym, wskazuje, na której „ulicy” wymagane jest wsparcie. Pracownik lub inżynier pomocy technicznej powinien być w stanie wyłączyć czerwone światło, gdy problem zostanie rozwiązany. 

 

Zwaan kontynuuje:

Szukaliśmy istniejącego systemu, który będzie pasował do tego projektu. Green-GO było inteligentnym i szybkim rozwiązaniem komunikacyjnym .

 

W szczególności rozwiązanie Beacon dało zespołowi Backbone zalety łatwej dostępności, szybkiego programowania i wsparcia technicznego przez Green-GO. Specjalista techniczny Henk-jan Blok i zespół w fabryce Green-GO w Gemert w Holandii byli gotowi do modyfikacji oprogramowania w celu dostosowania produktu do aplikacji. Korzystny był również fakt, że technologię Green-GO można łatwo zainstalować w istniejącej sieci Ethernet.

 

Zwaan mówi:

Możemy zintegrować system Green-GO z naszą rozległą siecią, która łączy w sobie wszystkie inteligentne rozwiązania niezbędne do działania stacji testowej, w tym monitorowanie temperatury, kontrolę bezpieczeństwa, komunikację, internet, oprogramowanie laboratoryjne i testowanie jakości powietrza. Był bardzo łatwy w użyciu - zintegrowanie i przetestowanie wszystkich Beacon zajęło nam tylko jeden dzień.

 

Silvio Cibien z Green-GO dodaje:

Zawsze satysfakcjonujące jest obserwowanie innowacyjnych wdrożeń naszej technologii, która zapewnia tak wiele korzyści pod względem elastyczności, łatwości użytkowania i niezawodności, ale jesteśmy szczególnie zadowoleni, że mogliśmy pomóc dostawcy rozwiązań eksperckich takich jak Backbone International w świadczeniu tej niezbędnej usługi.

 

Multimedia Telewizja przemysłowa Krosownice AV

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > GREEN-GO rozwiń listę sklepów

Cavatina Hall pracuje dzięki sieci światłowodowej Optocore
Więcej wiadomości