Konwertery audio video od AuviTran na ISE 2022

Konwertery audio video od AuviTran na ISE 2022

21 czerwca 2022, 11:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: AuviTran
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

W czasach, gdy jedynym "obowiązującym" formatem był sygnał analogowy, wszystkie urządzenia mogły ze sobą współpracować bez żadnych "pośredników". Od kiedy pojawił się sygnał cyfrowy bez konwerterów sygnałów, pozwalających na konwersję sygnału z jednego formatu na inne (choćby z analogowego na cyfrowy, nie mówiąc już o mnogości formatów w świecie cyfrowym) obejść się nie da. I tutaj z pomocą przychodzi firma AuviTran, która w tej dziedzinie ma wiele do zaoferowania.

 Nowe konwertery AuviTran - ISE 2022

 

Odwiedzający stoisko firmy AuviTran na ISE 2022 mieli możliwość zapoznania się z małym fragmentem bogatej oferty tego producenta, w tym całą gamą kart I/O AxC do Audio ToolBoxa, czyli urządzenia konwertującego różnorakie sygnały. Do instalacji stałych dedykowana jest też seria paneli ściennych, pozwalających do wprowadzenie i wyprowadzenie z jednostki centralnej sygnałów z/do różnych lokalizacji - zarówno sygnałów analogowych, jak i cyfrowych - a także ich regulacji.

 

[img:1]

 

Z kolei seria AVDT-BOB - również w pewnym zakresie prezentowana w Barcelonie - to kompaktowe urządzenia Dante typu break-out z wbudowanym cyfrowym przetwarzaniem sygnału. AVDT-BOB posiadają najnowocześniejsze analogowe przedwzmacniacze mikrofonowe zapewniające bardzo wysoką dynamikę i jakość dźwięku, w bardzo przystępnej cenie.

 

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

 
Telewizja przemysłowa Krosownice AV Miksery video Multimedia Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

AuviTran AuviTran www.auvitran.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > AuviTran rozwiń listę sklepów

Apogee Symphony I/O Mark II. Łatwe miksowanie Dolby Atmos w Apogee Control 2 [NAMM'22]
Więcej wiadomości