Urządzenia Minuit Une IVL rozświetliły premierę nowego Audi e-tron GT

Urządzenia Minuit Une IVL rozświetliły premierę nowego Audi e-tron GT

26 lutego 2021, 11:00
Producent: Minuit Une

Urządzenia IVL firmy Minuit Une oferują nieograniczone możliwości oświetlenia. Zawsze miło jest zobaczyć, jak projektanci oświetlenia wykorzystują je na tak wiele różnych sposobów.

Dzielimy się dziś z Wami oszałamiającym i bardzo kreatywnym projektem wykonanym przez Raphaël'a Demonthy (dwukrotny dyrektor ds. oświetlenia Eurowizji) na światową premierę nowego Audi e-tron GT. W projekcie wykorzystano 14 urządzeń IVL Carrés.

 

[img:4]

[img:5]

 

Oświetlenie technologii IVL, opracowane przez Minuit Une nie stanowi standardowej projekcji światła przechodzącego z punktu A do punktu B. Swoistość oprawy oświetleniowej Minuit Une polega na emitowaniu światła w formie płaszczyzny o zasięgu 360°, dopasowującej się do całkowitej objętości oświetlanej przestrzeni.

 

[img:1]

 

Oświetlenie w technologii IVL opiera się na nowym sposobie wykorzystania laserowego źródła światła, znacznie zmiękczonego dzięki zastosowaniu ekskluzywnego, opatentowanego urządzenia. Zmniejsza bezpieczny dystans świecenia do odległości 3 lub 5 metrów (w zależności od lokalnie obowiązujących przepisów), ponadto daje możliwość bezpiecznego skanowania publiczności.

Źródłem światła urządzeń IVL jest laser, lecz... nie jest ono kontrolowane jak laser, nie wygląda jak laser, nie posiada koloru charakterystycznego dla lasera... dlatego nie jest laserem!

 

[img:2]

[img:3]

 
więcej: minuitune.com
Efekty / Lasery Zrealizowane instalacje

Gdzie kupić?

Minuit Une Minuit Une minuitune.com

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

Emulacja Mesy Triple Recto za darmo!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz