Urządzenia Minuit Une IVL rozświetliły premierę nowego Audi e-tron GT

Urządzenia Minuit Une IVL rozświetliły premierę nowego Audi e-tron GT

26 lutego 2021, 11:00
Producent: Minuit Une

Urządzenia IVL firmy Minuit Une oferują nieograniczone możliwości oświetlenia. Zawsze miło jest zobaczyć, jak projektanci oświetlenia wykorzystują je na tak wiele różnych sposobów.

Dzielimy się dziś z Wami oszałamiającym i bardzo kreatywnym projektem wykonanym przez Raphaël'a Demonthy (dwukrotny dyrektor ds. oświetlenia Eurowizji) na światową premierę nowego Audi e-tron GT. W projekcie wykorzystano 14 urządzeń IVL Carrés.

 

[img:4]

[img:5]

 

Oświetlenie technologii IVL, opracowane przez Minuit Une nie stanowi standardowej projekcji światła przechodzącego z punktu A do punktu B. Swoistość oprawy oświetleniowej Minuit Une polega na emitowaniu światła w formie płaszczyzny o zasięgu 360°, dopasowującej się do całkowitej objętości oświetlanej przestrzeni.

 

[img:1]

 

Oświetlenie w technologii IVL opiera się na nowym sposobie wykorzystania laserowego źródła światła, znacznie zmiękczonego dzięki zastosowaniu ekskluzywnego, opatentowanego urządzenia. Zmniejsza bezpieczny dystans świecenia do odległości 3 lub 5 metrów (w zależności od lokalnie obowiązujących przepisów), ponadto daje możliwość bezpiecznego skanowania publiczności.

Źródłem światła urządzeń IVL jest laser, lecz... nie jest ono kontrolowane jak laser, nie wygląda jak laser, nie posiada koloru charakterystycznego dla lasera... dlatego nie jest laserem!

 

[img:2]

[img:3]

 
więcej: minuitune.com
Efekty / Lasery Zrealizowane instalacje

Gdzie kupić?

Minuit Une Minuit Une minuitune.com

Dystrybucja w Polsce:

Oświetlenie

Anolis, czyli oświetlenie architektoniczne z sercem Robe
Więcej wiadomości