Ekspandery I/O Allen & Heath od teraz w sieci Dante dzięki DT Preamp Control

Ekspandery I/O Allen & Heath od teraz w sieci Dante dzięki DT Preamp Control

17 marca 2021, 09:00
Producent: Allen&Heath

Uznane ekspandery Dante I/O firmy Allen & Heath mogą być teraz używane w dowolnej sieci audio Dante, dzięki aplikacji DT Preamp Control.

Bezpłatna aplikacja, którą można pobrać tutaj, jest kompatybilna z Windows oraz macOS i umożliwia sterowanie wieloma ekspanderami DT168 i DT164-W podłączonymi do cyfrowych mikserów wyposażonych w Dante i systemów zarządzania dźwiękiem. Rozwiązanie to ma zapewniać uznany dźwięk przedwzmacniaczy Allen & Heath i najlepszą w swojej klasie konwersję 96 kHz, pozwalając na poszerzenie istniejących systemów podczas koncertów, transmisji, w instalacjach i studiach nagrań.

 

[img:2]

 

Przenośny DT168 z uchwytem transportowym i montowany na ścianie DT164-W mają być odpowiednim rozwiązaniem dla sieci rozproszonych, w których wymagana jest duża liczba kanałów Dante lub I/O AES67. Kabel zasilający IEC lub DC dla DT164-W sprawiają, że nadaje się on szczególnie do montażu ściennego i w kieszeniach scenicznych w stałych instalacjach.

 

Od czasu wprowadzenia ekspanderów na rynek otrzymaliśmy wiele próśb o to, by były kompatybilne z systemami innych marek. Domy modlitwy, kampusy uniwersyteckie i sceny wykazały zainteresowanie wdrożeniem naszych rozwiązań Dante wraz z ich istniejącym systemem audio, a DT Preamp Control to umożliwia.

Martijn Verkerk - kierownik ds. marketingu technicznego w Allen & Heath

 

[img:1]

 
Crossovery Krosownice AV

Gdzie kupić?

Allen&Heath Allen&Heath www.allen-heath.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Allen&Heath rozwiń listę sklepów

Pro Audio

System Vioso 6 - Wiele projektorów, jeden obraz
Więcej wiadomości