Retromod 106 bezpłatnie w ramach Novation Sound Collective

Retromod 106 bezpłatnie w ramach Novation Sound Collective

2 czerwca 2021, 10:00
Producent: Novation

Sound Collective udostępniło wtyczkę Retromod 106, czyli legendarne syntezatory Rolanda z serii Juno! Normalna cena wtyczki Retromod 106 to 49$, podczas gdy członkowie Sound Collective mogą ją pobrać za darmo do 3 czerwca 2021. Dodatkowo otrzymując 50% zniżki na wszystkie instrumenty Retromod.

Retromod 106 to idealne odzwierciedlenie kultowych syntezatorów Rolanda, a dokładnie Alpha Juno, Juno 60 i Juno 106. Wtyczki budowane są na samplach z oryginalnych instrumentów, dlatego ich brzmienie zadowoli każdego fana prawdziwych retro synthów. Na pokładzie znajdziecie 291 gotowych do zmiksowania presetów, które możecie dowolnie przetwarzać przez oscylatory, filtry i efekty.

 

[img:2]

 

Sound Collective to cykliczna oferta darmowych wtyczek i zniżek od znanych producentów, aby dołączyć zarejestruj dowolny produkt firmy Novation. Sprawdźcie najnowszą ofertę i bądźcie na bieżąco!

Linki i kody aktywacyjne znajdziecie na swoim koncie Novation w zakładce My Software.

 

[img:1]
 
Pluginy, instrumenty, sample Oprogramowanie i DAW

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Novation rozwiń listę sklepów

Studio

Austrian Audio wprowadza OC18 Dual Set Plus i StereoCreator
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz