EAW wprowadza moduł systemu Line Array z serii NTX i subwoofery z serii SBX

EAW wprowadza moduł systemu Line Array z serii NTX i subwoofery z serii SBX

7 lipca 2021, 12:00
Producent: EAW
Dystrybucja: SoundTrade

Firma Eastern Acoustic Works (EAW) zaanonsowała nowy system liniowy z serii NTX - NTX201L - oparty o dwa 10-calowe głośniki z wbudowanym zasilaniem, wykorzystujący opatentowaną przez firmę technologię OptiLogic, która zapewnia automatyczne wykrywanie grona za pomocą wbudowanych czujników podczerwieni i akcelerometrów jako sposób na szybką optymalizację, obejmującą kompensację tłumienia dźwięku przez powietrze i nie tylko.

NTX210L pracuje w zakresie od 55 Hz do 18 kHz z maksymalnym SPL 140 dB i dyspersją 90 stopni w poziomie i 12 stopni w pionie. Wbudowany dwukanałowy wzmacniacz ma dostarczać do 1600 watów mocy, połączony ze zintegrowaną siecią Dante, która obejmuje analogową redundancję, umożliwiając automatyczne ustawienie wejścia analogowego w przypadku utraty sygnału Dante.

 

[img:1]

 

Cieszymy się, że możemy wprowadzić na rynek nowy system liniowy z serii NTX. Zaawansowane algorytmy NTX wraz z danymi wejściowymi użytkownika dotyczącymi wysokości zawieszenia grona oraz początku i końca obszaru pokrycia umożliwiają naszym klientom szybkie rozpoczęcie pracy.

TJ Smith - prezes EAW

 

[img:2]

 

EAW wprowadził do swojej oferty również aktywne subwoofery z serii SBX, w tym zarówno z pojedynczym głośnikiem 18-calowym (SBX118, wzmacniacz 2500 W), jak i z dwoma 18-calowymi przetwornikami (SBX218, wzmacniacz 5000 W). Oba pracują w zakresie częstotliwości od 25 do 120 Hz z maksymalnym SPL wynoszącym 141 dB dla SBX218 i 135 dB dla SBX118. Neodymowe głośniki niskotonowe mają czterocalowe cewki. Chociaż subwoofery serii SBX są mechanicznie zaprojektowane jako uzupełnienie modułów systemu liniowego NTX210L, mogą obsługiwać inne systemy, takie jak EAW Anna ADAPTive i RSX Series.

 

[img:3]

 

Zarówno moduły serii NTX, jak i zestawy niskotonowe SBX współpracują z oprogramowaniem Resolution 2 firmy EAW, które zostało zaprojektowane w celu zapewnienia optymalizacji systemu, a także projektowania i prognozowania systemu w jednej aplikacji. 

 

[img:4]

więcej: eaw.com
Systemy liniowe Subwoofery pasywne

Pro Audio

Firma I AM MUSIC postawiła na systemy głośnikowe CODA Audio
Więcej wiadomości