Burning Man Feeling w Kliemannsland - Adam Hall wspiera Livestream z Benem Böhmerem

Burning Man Feeling w Kliemannsland - Adam Hall wspiera Livestream z Benem Böhmerem

29 lipca 2021, 11:00
Producent: Cameo LD Systems Gravity
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Fynn Kliemann, słynny niemiecki YouTuber, muzyk i rzemieślnik jest obecny wszędzie - na YouTube, w telewizji, a od tego roku także na Netflixie. Wraz z nie mniej zajętym muzykiem i podcasterem ("Fest & Flauschig") Ollim Schulzem, Kliemann odrestaurował starą łódź Guntera Gabriela i pozwala widzom uczestniczyć w projekcie w ramach serii dokumentalnej, realizowanej przez jego dostawcę usług streamingowych.

Już tutaj Adam Hall dostarczył technologię nagłośnieniową marki LD Systems do zintegrowanego studia muzycznego. Teraz Kliemannsland - tak nazywa się przestrzeń kreatywna i eventowa w Dolnej Saksonii - wylansowała kolejny hit internetowy: livestream z DJ Benem Böhmerem (producent i DJ, deep house, progressive house) z 15 000 widzów na żywo  i ponownie wdrożono tu wiele rozwiązań od Adam Hall.

 

[img:1]

 

W ubiegłym roku DJ Ben Böhmer zrealizował swój ekskluzywny występ o wschodzie słońca w balonie na gorące powietrze nad Turcją, co wywołało światową sensację. Nie mniej innowacyjna była sceneria z Kliemannsland, ponieważ podczas gdy Böhmer grał, Fynn Kliemann i jego zespół zbudowali "scenę" wokół DJ-a. Wraz z nimi: mnóstwo technologii eventowej od Cameo, LD Systems, Gravity i Defender.

 

 

W sumie 14 reflektorów Cameo ZENIT P100 DTW Outdoor LED PAR, dwa reflektory ZENIT W600 Outdoor Washlight, trzy ruchome głowy AURO SPOT 300, jak również dwa reflektory LED typu Fresnel - Cameo F4 D Daylight oraz kompaktowy reflektor F1 T Tungsten zostały użyte do transmisji na żywo. Mistyczną atmosferę zapewniły również maszyny do wytwarzania mgły Cameo. Ponieważ Kliemannsland jest rozległym placem zabaw a nie klasyczną lokalizacją dla imprez, kable musiały być ułożone tak bezpiecznie, jak to tylko możliwe za pomocą najazdów kablowych Defender - a także wytrzymać ciężar błądzącej koparki dostarczającej piwo wszystkim na miejscu.

 

[img:2]

 

Dwa kolumnowe zestawy nagłośnieniowe LD Systems MAUI 44 G2 zapewniły nagłośnienie występów na żywo, podczas gdy dwie aktywne kolumny współosiowe ICOA 12 A zostały użyte do monitorowania DJ-ów w samodzielnie zbudowanym stanowisku. Zarówno reflektory, głośniki, jak i mikrofony (podwójny system mikrofonów bezprzewodowych LD Systems U508 HHD 2) - to, co nie zostało zamocowane na podłożu, na platformach lub w inny sposób, umocowane było na różnych statywach Gravity.

 

Reflektory Zestawy przenośne (PA) Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gravity rozwiń listę sklepów

Mikrofon do podcastu: Shure - model MV7+
Więcej wiadomości