Nowy sygnowany werbel od TAMA na 30-lecie Metalliki

Nowy sygnowany werbel od TAMA na 30-lecie Metalliki

20 sierpnia 2021, 10:00
Producent: Tama

Z okazji 30-lecia wydania kultowego albumu zespołu Metallica firma Tama ogłosiła powstanie nowego werbla. Produkt będzie dostępny w zdecydowanie limitowanej ilości, a jego kolor nawiązuje do wydarzenia, przez które ujrzał światło dzienne.

W pierwszym momencie kiedy fani usłyszeli wydany 12 sierpnia 1991 roku album - zebrał prawie same pozytywne opinie. Stało się tak w dużej mierze dzięki mocnej, dobrze brzmiącej perkusji napędzającej całość. Nowy werbel ma być swoistym hołdem dla tego niesamowitego brzmienia oraz upamiętnieniem tego świetnego wydawnictwa.

 

 

Instrumenty będą wypuszczone w bardzo ograniczonej ilości 300 sztuk na cały świat. Stalowy korpus o grubości 3 mm nawiązuje brzmieniem do tego jakie znalazło się na jubileuszowym krążku, a czarne matowe wykończenie tylko dopełnia całość. Każdy egzemplarz będzie wyposażony w specjalny naciąg firmy Remo Black Suede Ambassador z odręcznym autografem Larsa Ulricha.

 

[img:1]

 

Specyfikacja techniczna:

 
  • Model nr: LU1465B30
  • Rozmiar: 14" x 6.5"
  • Korpus: 3 mm Diamond Plate Steel *Wykończenie w kolorze czarnym matowym 
  • Maszynka: MSL35, wykończenie wkolorze czarnym matowym 
  • Obręcze: Obręcz odlewana (10 otworów), powłoka w kolorze czarnym matowym 
  • Naciągi: REMO Black Suede Ambassador z logo METALLICA / Ambassador Clear Side Snare
  • Sprężyny: Starclassic Carbon Steel Snare Wires (MS20SN14S)

 

[img:2]

 

Metallica to piąty studyjny album amerykańskiego zespołu heavymetalowego Metallica. Wydany 12 sierpnia 1991 roku przez wytwórnię Elektra Records jest powszechnie nazywany Czarnym Albumem ze względu na projekt okładki. Jego nagranie miało miejsce w One on One Studios w Los Angeles i trwało przez 8 miesięcy. Album oznaczał zmianę w muzyce zespołu z thrash metalowego stylu poprzednich czterech albumów na wolniejsze, cięższy i bardziej wyrafinowany brzmieniowo. Wydanie okazało się ogromnym sukcesem komercyjnym, uzyskując status diamentowej płyty w Stanach Zjednoczonych, gdzie został sprzedany w liczbie ponad 16 milionów egzemplarzy.

 

więcej: www.tama.com
Werble Akustyczne

Perkusja

Stagg - Gdy twój katalog ma grubość książki telefonicznej...
Więcej wiadomości