Presety ICOA już dostępne dla wzmacniaczy LD Systems DSP 44/45 K

Presety ICOA już dostępne dla wzmacniaczy LD Systems DSP 44/45 K

1 września 2021, 10:00
Producent: LD Systems
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Od czasu wprowadzenia w 2020 roku na rynek, współosiowe głośniki szerokopasmowe z serii LD Systems ICOA na dobre zagościły w portfolio systemów nagłośnieniowych muzyków, zespołów i DJ-ów. Teraz, po dodaniu ustawień DSP dla pasywnych wersji ICOA 12" i 15" zasilanych ze wzmacniaczy DSP 44/45 K firmy LD Systems, te wszechstronne urządzenia PA zyskały jeszcze większą elastyczność zastosowań.

Dzięki połączeniu obracalnego horna o konstrukcji współosiowej – do opcjonalnego wykorzystania jako zestaw nagłośnieniowy lub monitor podłogowy – z różnym innym funkcjom, seria ICOA jest prawdziwie wszechstronnym narzędziem do zastosowań w pracy z dźwiękiem live. W przypadku stałych instalacji pasywne modele ICOA są również dostępne w kolorze białym. Można je montować na ścianach pionowo lub poziomo, za pomocą specjalnie opracowanego uchwytu ściennego z systemem łączenia Easy-Click.

 

[img:1]

 

Pasywne koaksjalne zestawy głośnikowe z serii ICOA są dostępne w dwóch wersjach: ICOA 12 i ICOA 15, z odpowiednio 12- i 15-calowymi głośnikami niskotonowymi. Dzięki dużemu zapasowi mocy w zakresie niskich częstotliwości, pełnozakresowe głośniki ICOA są odpowiednie nie tylko dla muzyków i zespołów, ale także dla szkół tańca lub mobilnych DJ-ów, którzy chcą zrezygnować z ciężkiego, nieporęcznego subwoofera.

Presety ICOA dla wzmacniaczy LD Systems DSP 44 K i DSP 45 K są dostępne do pobrania tutaj.

 

[img:2]

Wzmacniacze, końcówki mocy Pełnopasmowe pasywne

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Meyer Sound Spacemap Go nagłośnił trasę Michaela Bubble
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz