Zobacz jak bawiono się na przyjęciu Fynna Kliemanna?

Zobacz jak bawiono się na przyjęciu Fynna Kliemanna?

26 listopada 2021, 13:00
Producent: Cameo LD Systems
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Plenerowe impreza w Kliemannsland (Niemcy) była pełna twórczej energii i pomysłów. DJ'e na ruchomych podnośnikach, betoniarka przerobiona na karuzelę, pirotechnika, drony i wiele innych. Pośrodku tego wszystkiego dźwięk od LD Systems i oświetlenie od Cameo, które przygotowały scenę dla tego spektaklu i zrobiła z niego prawdziwe multimedialne doświadczenie. Dodatkowo Fynn Kliemann i jego zespół byli zachwyceni specjalnym prezentem, niestandardową kolumną PA LD Systems MAUI 44 G2 w kolorze różowym, z napisem Kliemannsland na obudowie subwoofera.

 

  

[img:1]

 

Projekty w Kliemannsland są zakorzenione w niezwykłej mieszance ducha przedsiębiorczości, kreatywności i uczciwości. Łączy nas pasja do wyjątkowych wydarzeń, które tworzą wyjątkowe chwile. Właśnie dlatego wspieramy Fynna Kliemanna i jego zespół: są autentyczni, zabawni i dzięki swojej wyobraźni i kreatywności czynią świat lepszym miejscem.

Alexander Pietschmann - CEO Adam Hall Group

 

Podsumowując, na przyjęciu urodzinowym w Kliemannsland wykorzystano sześć kolumn PA LD Systems MAUI 44 G2 i 76 zewnętrznych lamp typu wash LED Cameo ZENIT W600. Podczas gdy MAUI 44 G2 zapewniał tłusty dźwięk do setów DJ-ów Marten Hørger i ESKEI83, ZENIT W600 elastycznie dopasował się do sceny i nastroju na rozległym terenie Kliemannsland, dzięki 21.000 lumenów i zintegrowanym transceiverom 2.4 GHz W-DMX.

 

[img:2]
 
Pełnopasmowe aktywne Zestawy przenośne (PA) Kolumny i głośniki Reflektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

d&b audiotechnik Soundscape pod gwiazdami w Odeonie Heroda
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz