Hitmaker Expansion - Soft za ponad 5 tys. zł teraz bezpłatnie z interfejsami Focusrite

Hitmaker Expansion - Soft za ponad 5 tys. zł teraz bezpłatnie z interfejsami Focusrite

23 listopada 2021, 11:00
Producent: Focusrite
Dystrybucja: AUDIOTECH

Nowe interfejsy Focusrite z serii Scarlett, Clarett+, Clarett USB i Red oraz preampy Scarlett Octopre i Octopre Dynamic zawierają od teraz w zestawie oprogramowanie o wartości ponad 1300$!

W jego skład wchodzą efekty od najbardziej uznanych deweloperów wtyczek na rynku. Oferta dotyczy interfejsów zakupionych oraz zarejestrowanych po 1 października 2021 roku i nie jest ograniczona czasowo. Twórz piosenki o światowej klasy brzmieniu z pomocą emulacji legendarnych studyjnych urządzeń i świetnie brzmiących instrumentów.

 

[img:1]

 

Antares Auto-Tune Access

Legendarny efekt, pozwalający na naturalnie brzmiącą korekcję tonu niemal w czasie rzeczywistym lub błyskawiczne, inspirowane brzmieniem współczesnego hip-hopu strojenie. I wszystko pomiędzy.

 

[img:2]

 

Relab’s LX480 Essentials

Cztery pogłosy, modelowane na egzemplarzu klasycznego sprzętowego pogłosu, który znajduje się w nowojorskim studiu The Hit Factory, słyszanym na dziesiątkach hitów. LX480 Essentials to brzmienie studia, które gościło u siebie takie nazwiska jak Bruce Springsteen, the Stones, Kool and the Gang, The Weeknd, Pharell Williams czy Katy Perry.

 

[img:3]

 

Softube Marshall Silver Jubilee 2555

Cyfrowa wersja następcy JCM800, stworzona przez ekspertów od analogowych emulacji z Softube®. The Silver Jubilee oferuje ciepłe cleany i soczyste, przesterowane brzmienia.

 

[img:4]

 

XLN Audio Addictive Keys

Doskonale uchwycone brzmienia jednego z czterech instrumentów klawiszowych od Steinwaya, Yamahy lub klasycznego Rhodesa. Podłącz swój kontroler MIDI i błyskawicznie przenieś się do profesjonalnego studia nagraniowego i graj na jednym z tych przepięknych instrumentów.

 

[img:5]

 

XLN Audio Addictive Drums 2: Studio Rock

Zaproś do swojego utworu profesjonalnego perkusistę. Nagrane przez ekspertów sample z najwyższych modeli bębnów Tama i Pearl, cymbałów Paiste i Sabian, nagrane w Decibel Studios w Sztokholmie.

 

[img:6]

 

Brainworx bx_oberhausen

Dokładna emulacja amerykańskiego polysyntha. Bx_oberhausen to reprodukcja ikonicznego instrumentu, komponent po komponencie. 32 głosy dostępne w tej wtyczce to dwukrotnie więcej, niż w najwyżej cenionych analogowych syntezatorach. Dzięki temu możesz stworzyć bardzo barwne akordy i przepastne unisono.

 

[img:7]

 

Brainworx Bx_console Focusrite SC

Preampy, które stoją za sukcesem Focusrite. Żadna inna wtyczka nie oferuje unikalnego charakteru tej rzadkiej konsoli mikserskiej i preampów ISA 110, które zainspirowały funkcję Air. Bx_console Focusrite SC jest kompletnym channel stripem, składającym się z EQ, de-essera, kompresora, limitera, bramki i ekspandera.

 

[img:8]

 

Focusrite Red 2 & 3 Plug-in Suite

Dwa skrupulatnie przeniesione do cyfrowej domeny klasyczne procesory studyjne od Focusrite. Korektor i kompresor, które z łatwością rozpoznasz w światowej klasy studiach na całym świecie. Jeśli słuchałeś muzyki w przeciągu ostatnich 30 lat, to znaczy że słyszałeś Red 2 i Red 3.

 

[img:9]

 

Brainworx bx_masterdesk

Przygotuj swoje nagrania na premierę z pomocą wysokiej klasy procesora masteringowego. Dzięki prostocie obsługi, bx_masterdesk czyni process mastering szybszym I łatwiejszym do zrozumienia przez każdego, nawet początkującego.

 

więcej: focusrite.com
Interfejsy audio Pluginy, instrumenty, sample Oprogramowanie i DAW

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Focusrite rozwiń listę sklepów

Studio

Słynna konsoleta Harrisona na Twoim biurku
Więcej wiadomości