Najnowsze modele wzmacniaczy Mesa/Boogie w Twoim DAW?

Najnowsze modele wzmacniaczy Mesa/Boogie w Twoim DAW?

17 grudnia 2021, 12:00
autor: Przemysław Rajewski

Czy marzyłeś o wzmacniaczu gitarowym firmy Mesa/Boogie? Jeśli tak, to marzenie jest na wyciągnięcie ręki w Twoim DAW? Najnowsza kolekcja cyfrowych wersji wzmacniaczy legendarnego producenta sprzętu gitarowego z Kalifornii jest już dostępna dzięki AmpliTube oraz IK Multimedia.

Co nowego w IK Multimedia AmpliTube MESA/Boogie 2?  

 

IK Multimedia AmpliTube MESA/Boogie 2 to najnowsza propozycja dla fanów tej kultowej, kalifornijskiej marki. Do dyspozycji dostajemy trzy najnowsze konstrukcje wprost z Pentalumy (California Tweed, Triple Crown TC-100 oraz Mark Five) plus absolutnego klasyka, czyli legendarny Mark IIC+ (ukochany model Johna Petrucci czy też sound "Master of Puppets" zespołu Metallica). Każdy z tych cyfrowych konstrukcji powstała przy udziale i aprobacie inżynierów M/B oraz posiada wszystkie udogodnienia, oferowane przez fizyczne wersje. 

 

[img:2]

 

Do dyspozycji dostajemy również kilka kolumn gitarowych: 

  • 1×12 California Tweed
  • 2×12 California Tweed
  • 2×12 RoadKing
  • 4×12 RoadKing Black
  • 4×12 RoadKing Vintage

 

Każdy z wyżej wymienionych modeli możemy wyposażyć w głośniki Jensen lub (albo dodatkowo konstrukcję "ładowaną" do California Tweed). Najnowsza paczka AmpliTube MESA/Boogie 2 dostępna jest w cenie 99 euro lub w komplecie z poprzednikiem w promocyjnej cenie 179 euro.

 

[img:3]
 
Pluginy, instrumenty, sample Oprogramowanie i DAW

Studio

Szukasz kaset do Portastudio? Nie musisz. TASCAM 424
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz