Nowy system sterowania multimediami Audio Video. PIXERA Control

Nowy system sterowania multimediami Audio Video. PIXERA Control

12 stycznia 2022, 09:00
Producent: AV STUMPFL

Nowy system sterowania pokazami multimedialnymi PIXERA Control został wydany zaledwie kilka tygodni temu. Umożliwia wyspecjalizowanym planistom oraz integratorom systemów swobodne korzystanie i tworzenie połączeń między wieloma technologiami AV, a technologiami multimedialnymi. 

PIXERA Control to rozproszona, oparta na oprogramowaniu struktura integracji i kontroli, która umożliwia użytkownikom bezproblemowe udostępnianie nowych funkcji w systemie media serwerów PIXERA oraz kontrolę wszystkich aspektów, rozszerzonego środowiska projektowego. Wszystko, co użytkownicy tworzą i integrują, może być dystrybuowane i udostępniane w połączonych systemach.

 

Beckhoff jest jednym z najważniejszych globalnych graczy i pionierów w dziedzinie automatyzacji i sterowania. Międzynarodowa sieć obu firm pozwoli architektom, projektantom, planistom i integratorom systemów czerpać korzyści z bliższej integracji naszych systemów serwerów multimedialnych w czasie rzeczywistym. W ten sposób możemy zaoferować kompletne rozwiązania nie tylko dla rynku instalacji AV, ale także dla sektora rozrywki. Położyliśmy podwaliny pod pełną integrację, która będzie dalej rozwijana z myślą o przyszłych trendach.

Helmut Protte - Kierownik ds. globalnego rozwoju biznesu AV Stumpfl

 

AV Stumpfl i specjalista ds. automatyzacji Beckhoff Automation ogłosił niedawno swoje nowe partnerstwo technologiczne. Celem współpracy jest integracja elementów automatyki firmy Beckhoff z nowym system sterowania pokazami PIXERA Control.

Beckhoff wdraża otwarte systemy automatyzacji, wykorzystując sprawdzoną technologię sterowania opartą na komputerach PC. Głównymi obszarami, które obejmuje asortyment produktów, są komputery przemysłowe, komponenty we/wy i magistrali obiektowej, technologia napędów i oprogramowanie automatyzacji.

 

 

[img:1]

 

Pierwszym krokiem w tej współpracy było dodanie czterech modułów połączeń opartych na oprogramowaniu do sterowania systemu PIXERA. Pozwalają one na prostą integrację cyfrowych, analogowych, szeregowych i opartych na DMX modułów sprzętowych Beckhoff.

Integracja modułu opiera się na interfejsie Beckhoff ADS („automation device specification” – specyfikacja urządzenia automatyki). Wejścia dla efektów, takich jak przełączniki światła, bariery fotoelektryczne lub wejścia analogowe, takie jak pokrętła sterujące i enkodery, a także wyjścia dla silników lub przekaźników przełączających mogą być dodane w ten sposób do istniejących systemów.

 

 

Podejście „plug and control” (podłącz i kontroluj) kładzie fundament pod bezbłędną interakcję komponentów sprzętu i oprogramowania, co przynosi korzyści już na etapie planowania i specyfikacji projektów.

  

Decydującą zaletą technologii sterowania opartych na komputerach PC firmy Beckhoff jest otwartość i wsparcie dla wszystkich istotnych interfejsów przemysłu rozrywkowego. Oprócz integracji na przykład DMX, sACN i Art.-Net, możemy teraz również zaoferować naszym klientom bezproblemową integrację sterowania systemem PIXERA w celu przetwarzania multimediów w czasie rzeczywistym.

Michel Matuschke - Kierownik ds. przemysłu rozrywkowego w firmie Beckhoff

 
więcej: pixera.one
Sterowniki Telewizja przemysłowa Miksery video Ekrany, tablice Mediaserwery Projektory Multimedia

Gdzie kupić?

AV STUMPFL AV STUMPFL avstumpfl.com

Dystrybucja w Polsce:

LTT

adres:
ul. Bakalarska 17 02-212 Warszawa

Sklepy muzyczne > AV STUMPFL rozwiń listę sklepów

Chmura nad SSL - bynajmniej nie ciemna
Więcej wiadomości