APX CS8 - Przenośny system kolumnowy od American Audio

APX CS8 - Przenośny system kolumnowy od American Audio

20 stycznia 2022, 08:00
Producent: American Audio

American Audio APX CS8 to lekki, przenośny system kolumnowy. Wyposażony jest we wzmacniacz klasy-D, Bluetooth TWS (True Wireless Stereo) i oferuje kilka wejść różnego typu.

 

[img:1]

 

System wyposażony jest w 8-wejściowy mikser z odtwarzaniem Bluetooth TWS, gniazdo na kartę SD, wejście USB, wejście mini jack, dwa wejścia XLR i dwa wejścia stereo jack ¼". APX CS8 składa się z zestawu niskotonowego, zbudowanego w oparciu o 8-calowy głośnik niskotonowy oraz trzech nakładek (montowanych jedna na drugiej), w formie kolumn - jedna z nich zawiera cztery 2.5-calowe przetworniki średnio-wysokotonowe, zaś dwie pozostałe to "ślepe" przekładki.

 

[img:2]

 

Głośnik kolumnowy można podłączyć bezpośrednio do subwoofera, tworząc bardzo kompaktową, pełnozakresową konfigurację PA, która mierzy zaledwie 92 cm, licząc od podłoża. Alternatywnie można użyć jednej lub obu przekładek do podniesienia górnej części głośnika kolumnowego na wysokość odpowiednio 138 cm lub 185 cm. Przekładki są wyposażone w opatentowany system połączeń, który umożliwia ich łatwe i bezpieczne zablokowanie na miejscu, a sygnał audio przechodzi przez przekładki z subwoofera do głośnika kolumnowego, dzięki czemu nie jest wymagany żaden kabel.

Całkowita waga systemu to 18 kg, co sprawia, że jest łatwy do przenoszenia po rozłożeniu na cztery części. Mimo to solidne obudowy z formowanego tworzywa sztucznego i wytrzymałe, malowane proszkowo perforowane grille stalowe oznaczają, że system jest gotowy do życia w trasie.

 

[img:3]

 

American Audio APX CS8 to lekki, przenośny i bogaty w funkcje system kolumnowy PA, który brzmi świetnie i jest zbudowany z myślą o trwałości. Jest to elastyczny system, co czyni go idealnym dla firm eventowych, a także wszelkiego rodzaju wykonawców solowych, duetów, a nawet małych zespołów. Wbudowany mikser oferuje wiele opcji połączeń, co powinno oznaczać, że właściwe gniazdo jest zawsze dostępne, a wewnętrzny odbiornik TWS BLUETOOTH oznacza, że do odtwarzania muzyki wystarczy tylko jeden kabel, kabel zasilający!

Alfred Gonzales - Kierownik sprzedaży ADJ Group

 

[img:4]
 
więcej: www.adj.com
Pełnopasmowe aktywne Zestawy przenośne (PA) Kolumny i głośniki

Pro Audio

25 lat minęło… Jubileusz rodziny Evolution Wireless Snnheisera
Więcej wiadomości