Energooszczędne wzmacniacze AUDAC CEP z certyfikatem ENERGY STAR®

Energooszczędne wzmacniacze AUDAC CEP z certyfikatem ENERGY STAR®

26 stycznia 2022, 12:00
Producent: AUDAC
Dystrybucja: ViDiS S.A.

certyfikat energy starEfektywność energetyczna oznacza po prostu zużywanie mniejszej ilości energii do wykonania tego samego zadania. Całkowicie nowa seria CEP od firmy AUDAC została wyróżniona etykietą Energy Star za inteligentne funkcje czuwania, które zmniejszają zużycie energii, gdy urządzenia nie są używane.

w skrócie

  • Nowe wzmacniacze instalacyjne AV Audac CEP408 oferuje cztery kanały, każdy o mocy 80 W.  Drugi z modeli, CEP803 oferuje aż 8 niezależnych kanałów, ale o niższych mocach - do 30 W na kanał.
  • Możliwość pracy zarówno w trybie niskoimpedancyjnym, jak i 70/100 V
  • Wzmacniacze są zgodne z normą Energy Star, chłodzone w pełni pasywnie, dzięki czemu mogą pracować w pomieszczeniach, w których wymagany jest niski poziom emisji zakłóceń akustycznych
  • Więcej o wzmacniaczach AV na stronie INFOMUSIC.PL

 

 

Wzmacniacze instalacyjne Audac CEP

 

Audac CEP 408

[img:1] 

[+] naciśnij aby powiększyć zdjęcie wzmacniacza 

Audac CEP 803

 [img:2]

[+] naciśnij aby powiększyć zdjęcie wzmacniacza 

 

Seria CEP to profesjonalne, wielokanałowe, energooszczędne wzmacniacze 70/100 V. Na razie seria składa się z dwóch modeli, każdy o wysokości 1U, które dostępne w sprzedaży będą już wkrótce. CEP408 oferuje cztery kanały, każdy o mocy 80 W.  Drugi z modeli, CEP803 oferuje aż 8 niezależnych kanałów, ale o niższych mocach - do 30 W na kanał.

Możliwość pracy zarówno w trybie niskoimpedancyjnym, jak 70/100 V, pozwala na zasilanie zestawów głośnikowych rozproszonych w różnych strefach. Seria CEP to urządzenia oferujące wysoką wydajność i niezawodność, zapewniając możliwość łączenia wejść, za pomocą miniaturowych przełączników znajdujących się z tyłu urządzenia. Dzięki połączeniu kompaktowej i lekkiej konstrukcji z technologią klasy D uzyskano niewielki i lekki wzmacniacz o mocy adekwatnej do zastosowań instalacyjnych.

Wejścia sygnałowe wykonywane są z wykorzystaniem 3-pinowych złączy Terminal block, natomiast wyjścia mocy przy użyciu 4-pinowych złączy Terminal block.

Nowe wielokanałowe wzmacniacze są zgodne z normą Energy Star, można je włączyć lub wyłączyć za pomocą przełącznika trybu gotowości umieszczonego z tyłu urządzenia. To wszystko mieści się w obudowie HE 19” Rack. Aby osiągnąć maksymalną elastyczność zastosowania wzmacniacze CEP są chłodzone w pełni pasywnie, dzięki czemu mogą pracować w pomieszczeniach, w których wymagany jest niski poziom emisji zakłóceń akustycznych.

więcej: audac.eu
Miksery i wzmacniacze 100V Wzmacniacze, końcówki mocy

Gdzie kupić?

AUDAC AUDAC www.audac.be

Dystrybucja w Polsce:

Pro Audio

Systemy LD Systems DQOR nagłośniły siłownię w Iraku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz