Yamaha wprowadza do sprzedaży nowe konsolety MG Series

Yamaha wprowadza do sprzedaży nowe konsolety MG Series

28 marca 2022, 11:00

Yamaha wprowadziła na rynek nowe modele konsolet mikserskich MG-X, zaprojektowanych z myślą o pracy przy nagłośnieniu oraz w instalacjach, gdzie potrzebne są wysokiej jakości efekty SPX.

W roku, w którym firma Yamaha wyznacza 50 lat historii mikserów analogowych, nowe modele MG-X plasują się pomiędzy uznanymi modelami MG i MG-XU, które są używane w wielu różnych sytuacjach, od średniej wielkości sal koncertowych poprzez imprezy firmowe na domowych studiach, streamingu, podcastach i vlogowaniu kończąc.

 

[img:4]

 

Podczas gdy wzrost w temacie streamingu sprawił, że modele MG-XU - dzięki funkcjonalności USB - stały się bardzo popularne wśród użytkowników online, wciąż istnieje duże zapotrzebowanie ze strony klientów na rynku konferencji korporacyjnych i eventów na kompaktowe miksery z wysokiej jakości efektami SPX, ale bez USB. Aby zaspokoić to zapotrzebowanie, firma Yamaha wprowadziła nowe modele MG16X, MG12X i MG10X.

 

[img:1]

 

Procesory efektów Yamaha SPX są synonimem jakości od 1985 roku. Efekty SPX w konsoletach z serii MG-X współpracują harmonijnie z przedwzmacniaczami mikrofonowymi D-PRE i niestandardowymi wzmacniaczami operacyjnymi MG01, aby zapewnić wysoką jakość dźwięku. Ponadto kompresor "1-knob" zapewnia użytkownikom natychmiastowy dostęp do zoptymalizowanych ustawień kompresji mowy, wokalu i instrumentów za pomocą jednego pokrętła.

 

[img:2]

 

Wszystkie trzy modele MG-X mają solidną metalową obudowę i można je szybko i łatwo zainstalować w dowolnym miejscu. MG10X można zainstalować na statywie mikrofonowym, z opcjonalnym adapterem BMS-10A, podczas gdy MG12X ma opcjonalny 19-calowy zestaw do montażu w racku, a MG16X zintegrowane mocowania do montażu w racku.

 

[img:3]

 

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2003 roku konsolet mikserskich z serii MG, były one instalowane w wielu obiektach biznesowych i publicznych, w tym w salach konferencyjnych, salach prezentacyjnych i muzycznych, hotelach, salach bankietowych i weselnych, były także lubiane przez muzyków, używających ich zarówno do nagłośnienia, jak i w studiu.

W większości przypadków wysokiej jakości, łatwe w zarządzaniu efekty są potrzebne jako standardowa funkcja, a ponieważ efekty Yamaha SPX są synonimem doskonałości od 1985 roku, wysłuchaliśmy naszych klientów i dodaliśmy je do standardowych modeli MG, tworząc nowe modele z serii MG-X. Miksery z serii MG-X zapewniają szeroką gamę nowych opcji i mamy nadzieję, że nowy współczesny wygląd sekcji głównej przypadnie do gustu rynkowi instalacyjnemu.

Chihaya „Chick” Hirai - Dyrektor generalny ds. marketingu i sprzedaży w dziale Yamaha Pro Audio

 

[img:5]

więcej: pl.yamaha.com
Analogowe Miksery

Gdzie kupić?

Yamaha Commercial Audio Yamaha Commercial Audio pl.yamaha.com

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

MBS Sp. z o.o.

tel.: +48 (22) 853 1021
adres:
Al. Lotników 22 02-668 Warszawa

Sklepy muzyczne > Yamaha Commercial Audio rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Sennheiser realizuje pierwsze zamówienia na EW-DX
Więcej wiadomości