L-Acoustics L-ISA Studio teraz z wyjściem binauralnym

L-Acoustics L-ISA Studio teraz z wyjściem binauralnym

16 maja 2022, 00:00
Producent: L-acoustics
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Firma L-Acoustics rozszerzyła swój pakiet oprogramowania L-ISA Studio do projektowania imersyjnego dźwięku, dodając nieograniczone czasowo bezpłatne wyjście binauralne.

Korzystając z binauralnego silnika L-ISA Studio na komputerze Mac, użytkownicy mogą tworzyć i monitorować przestrzenne treści audio ze swojego laptopa, używając słuchawek i opcjonalnego systemu head trackingu. Oprogramowanie akceptuje do 96 obiektów audio i wysyła 12 wyjść audio do dowolnej karty dźwiękowej. Wszystkie funkcje binauralne w L-ISA Studio są obecnie bezpłatne przez nieograniczony czas.

 

[img:2]

 

W wersji płatnej realizatorzy dźwięku i twórcy mogą wdrożyć oprogramowanie w dowolnym wielokanałowym studiu miksującym lub nagraniowym z maksymalnie 12 głośnikami do monitorowania wielokanałowego. Korzystając z pakietu oprogramowania można dokonać przygotowania matariału do produkcji koncertów lub eventów, a następnie przenieść na miejsce wydarzenia za pomocą procesora L-ISA.

 

[img:1]

 

L-ISA Studio łączy się z najpopularniejszymi DAW-ami, oprogramowaniem do sterowania pokazami i silnikami do gier. Oferuje również kompatybilność z różnymi formatami audio 3D, w tym Dolby Atmos i innymi konfiguracjami wielokanałowymi. 

 

[img:4]

 

Bezpłatna wersja z funkcją binaural oraz wersja subskrypcyjna L-ISA Studio są dostępne na estore.l-acoustics.com. Zniżki są dostępne dla uczestników kursów kwalifikacyjnych dla inżynierów dźwięku chcących pracować z systemami L-ISA.

 

[img:3]
 
Oprogramowanie i DAW

Gdzie kupić?

L-acoustics L-acoustics www.l-acoustics.com

Dystrybucja w Polsce:

Studio

Apogee Symphony I/O Mark II. Łatwe miksowanie Dolby Atmos w Apogee Control 2 [NAMM'22]
Więcej wiadomości