Adaptacyjne kolumnowe zestawy głośnikowe AC6 od EAW na NAMM Show 2022

Adaptacyjne kolumnowe zestawy głośnikowe AC6 od EAW na NAMM Show 2022

5 lipca 2022, 14:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: EAW
Dystrybucja: SoundTrade

Eastern Acoustic Works (EAW) zaprezentowała podczas targów NAMM 2022 swój 2-drożny, pełnozakresowy głośnik kolumnowy ADAPTive AC6. Najnowszy członek renomowanej linii ADAPTive oferuje pasmo przenoszenia 65 Hz-20 kHz i maksymalny SPL 143 dB, co czyni go idealnym wyborem dla profesjonalistów, którzy oczekują wyjątkowej jakości dźwięku od głośnika, który wtapia się w estetykę ich instalacji. 

 Najnowocześniejsze technologie użyte w głośniku AC6

Włącz napisy w języku polskim w Youtube

Chociaż nieco mniejszy od poprzedników AC6 wyposażony jest tak samo w wiele najnowocześniejszych technologii. Korzystając z oprogramowania EAW Resolution 2 można sterować jego zasięgiem i kierunkowością, dzięki technologii Adaptiv Performance. AC6 może zapewnić trójwymiarowe pokrycie w dowolnym miejscu, co czyni go idealnym nawet dla najbardziej wymagających akustycznie przestrzeni.

 

[img:1]

 

AC6 jest również wyposażony w cyfrowe przetwarzanie sygnału EAW Focusing i DynO. Oznacza to, że przy każdej głośności kolumna zapewnia czysty i dynamiczny dźwięk z nieskazitelną odpowiedzią impulsową. Wykorzystując sześć przetworników niskotonowych i 30 przetworników wysokotonowych, może on wytwarzać dźwięk o studyjnej jakości w paśmie od 65 Hz do 20 kHz przy dowolnej głośności.

 

[img:2]

 

AC6 zawiera ten sam potężny zestaw narzędzi DSP, z którego słynie EAW, w obudowie kolumnowej o małym formacie, co jeszcze bardziej umacnia naszą misję bycia wyróżniającym oferentem rozwiązań dla integratorów i instalacji AV.

TJ Smith - Prezes Eastern Acoustic Works (EAW)

 

[img:3]

 Łączenie lini głośników Ann lub Anya z AC6

Łączenie wielu modułów AC6 w większe klastry jest proste. Nieskończona liczba kolumn może być zasilana z sieci lub zintegrowana z większymi systemami liniowymi Anna lub Anya, co zapewnia nieskończone możliwości pokrycia. Podobnie jak inne modele ADAPTive, AC6 jest zintegrowany z redundantną siecią Dante, a także z możliwościami redundancji analogowej, dzięki czemu połączenie i komunikacja z każdym modułem jest uproszczona i niezawodna.

 

[img:5]

[img:4]
  
więcej: eaw.com
Pełnopasmowe aktywne Systemy liniowe Kolumny i głośniki instalacyjne Kolumny i głośniki Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > EAW rozwiń listę sklepów

Nowości Robe na Prolight+Sound 2023
Więcej wiadomości