AMP22: kompaktowy "mini" wzmacniacz instalacyjny od Audac

AMP22: kompaktowy "mini" wzmacniacz instalacyjny od Audac

15 sierpnia 2022, 09:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: AUDAC
Dystrybucja: VIDIS SA

Firma AUDAC przedstawia mini wzmacniacz stereo AMP22, który jest następcą popularnego modelu AMP20. Wzmacniacz idealnie nadaje się do małych instalacji, w których wymagana jest stosunkowo niska moc, oferując wiele możliwości sterowania i podłączania źródeł dźwięku. Wysoka energooszczędność, uzyskana dzięki klasie D, trybowi czuwania i dołączonemu zasilaczowi impulsowemu, sprawia, że urządzenie jest zgodne z wymaganiami najwyższej wydajności energetycznej i wymaganiami środowiskowymi.

[img:1]

AMP22: większa kompatybilność z resztą urządzeń AUDAC

AMP22 oferuje moc 2 x 15 W (przy obciążeniu 4 omów), 2 x 7,5 W (obciążenie 8 omów), symetryczne wejścia liniowe i mikrofonowe oraz możliwość zdalnego sterowania głośnością źródeł za pośrednictwem VC3208. Jest również kompatybilny z serią sterowników WP2xx. Dwa potencjometry umożliwiają kontrolę czułości i balansu między mową (mic) a muzyką (line), a przełącznik umożliwia mostkowanie kanałów w celu uzyskania jednego wyjścia o sumarycznej mocy obu kanałów równej 30 W (przy obciążeniu 8 omami),

Więcej o panelach ściennych Audac WP2xx

Duża różnorodność opcjonalnie dostępnych uchwytów montażowych dla gamy produktów AUDAC S-Box umożliwia jego zainstalowanie na powierzchni płaskiej (stole, biurku), w szafie rackowej lub 19-calowym stojaku na sprzęt.

 

Zobacz także:

Wzmacniacze instalacyjne  AUDAC SCP - do 600 W mocy!

 

Nagłośnienie instalacyjne Miksery i wzmacniacze 100V

Gdzie kupić?

AUDAC AUDAC www.audac.be

Dystrybucja w Polsce:

Q-SYS ogłasza kolejną ewolucję swojej platformy programowej
Więcej wiadomości