Spaceman GO - aplikacja do dźwięku immersyjnego Meyer Sound

Spaceman GO - aplikacja do dźwięku immersyjnego Meyer Sound

6 grudnia 2022, 13:00
Producent: Meyer Sound
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Dźwięk immersyjny na koncertach, w spektaklach czy musicalach przenosi słuchaczy na zupełnie nowy poziom doznań. Wrażenia dźwiękowe są wzmacniane poprzez zainstalowany dookólny system głośników, który pozwala na umiejscowienie np. instrumentów lub chóru w dowolnym miejscu wokół odbiorcy. Ponadto system immersyjny umożliwia ruch źródła dźwięku w planie dźwiękowym poprzez zmiany jego poziomu, wysyłanego do poszczególnych kolumn w pomieszczeniu. Zagospodarowanie tej przestrzeni dźwiękowej daje niezwykłe rezultaty i pozwala realizatorowi dźwięku na stworzenie dużo ciekawszego show.  

Meyer Sound od kilkunastu lat rozwija technologię immersyjną w swoich systemach, gdyż posiada nie tylko doskonałe nagłośnienie, ale i narzędzia do kontroli jak procesor oraz najnowszej odsłony aplikacja Spacemap GO.

Na ostatnim festiwalu Sound Edit w Łodzi firma Polsound — dystrybutor Meyer Sound — zaaranżowała pokój odsłuchowy, w którym słuchacze mogli w pełni zapoznać się z dźwiękiem immersyjnym najwyższej jakości. Zapraszamy do relacji z tego wydarzenia

Meyer Sound Spacemap GO

 

Immersja nie jest niczym nowym, ale z pewnością staje się standardem w branży koncertowej, a także we wszelkich wydarzeniach jak spektakle, widowiska live. Producenci nagłośnienia dostrzegli potencjał rynku, zatem trwający wyścig technologiczny dla słuchaczy oznacza jedno — lepszy odbiór, więcej emocji. 

Fotorelacja z Sound Edit 2022 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

Elementy systemu immersyjnego Meyer Sound: system głośników, procesor, aplikacja do kontroli

[img:7]

[img:5]

[img:6]

[img:9]

[img:8]

[img:10]

Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne Systemy liniowe Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Meyer Sound Meyer Sound www.meyersound.com

Dystrybucja w Polsce:

Meyer Sound 2100 LFC - Kolumna basowa idealna do Panther'y
Więcej wiadomości