dBTechnologies FIFTY LINE: dla profesjonalnych firm nagłośnieniowych i rentalowych

dBTechnologies FIFTY LINE: dla profesjonalnych firm nagłośnieniowych i rentalowych

19 czerwca 2023, 10:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: dBTechnologies
Dystrybucja: SoundTrade

Wszystkich, którzy czekali na możliwość zapoznania się z systemem FIFTY LINE dBTechnologies pragniemy poinformować, że system ten jest już w Polsce i można zawrzeć z nim bliższą znajomość, kontaktując się z przedstawicielem dBTechnologies, firmą SoundTrade z Piaseczna.

Seria FIFTY LINE, składająca się z dwóch zestawów - szerokopasmowej "górki" FIFTY TOP i niskotonowego subwoofera FIFTY SUB - dedykowana jest dla zespołów, DJ-ów, do nagłośnienia klubów, eventów i małych plenerów. Zestawy stawia się w klasyczny sposób jeden na drugim (np. TOP na SUB, lub SUB na SUB i na nich TOP - jeśli chcemy mieć mocniejszy bas), uzyskując w ten sposób pełnopasmowy system nagłośnieniowy pokrywający pasmo od 38 Hz do 19.300 Hz. FIFTY TOP można również wieszać, korzystając z dedykowanego flybara DRK-FIFTY.

 

[img:3]

 

Jest też możliwość podwieszania klastra składającego się z dwóch zestawów TOP złączonych razem (w pionie), korzystając tym razem z dedykowanego zestawu hardware'owego SRK-FIFTTOP. I wreszcie, w celu poszerzenia pola dyspersji w poziomie, można wieszać razem dwa zestawy TOP obok siebie (rozchylone pod odpowiednim kątem), lub dwa "słupki" składające się z dwóch TOP-ów.

 

[img:1]

 

FIFTY SUB jest wyposażony w pojedynczy 18-calowy głośnik z 4-calową cewką, zaś FIFTY TOP ma cztery 10-calowe przetworniki niskotonowe (cewka 2") i dwa 1,4-calowe przetworniki z 3-calową cewką. Oba zestawy z rodziny FIFTY LINE są aktywne, z wbudowanymi wzmacniaczami o mocy 1600 W RMS, dzięki czemu cały system jest w stanie wyprodukować maksymalny poziom ciśnienia akustycznego równy 137 dB. Oba też są wyposażone w 32-bitowy DSP i 24-bitowe konwertery AD/DA (96 kHz).

 

[img:4]

 

Do zarządzania różnymi parametrami zestawów FIFTY TOP i FIFTY SUB w czasie rzeczywistym można wykorzystać oprogramowanie AURORA NET. Parametry te to m.in. monitorowanie sygnałów na wejściach i wyjściu, filtr górnoprzepustowy, korektor, delay, monitorowanie temperatury końcówek mocy, zapisywanie i wczytywanie presetów i inne.

 

[img:2]
 

Premiera FIFTY LINE na NAMM:

 

Zobacz także inne nowości dBTechnologies: video relacja z NAMM 2023

 
Subwoofery aktywne Pełnopasmowe aktywne Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

dBTechnologies dBTechnologies www.dbtechnologies.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Pro Audio

Żyj kolorowo - Klasyczny mikrofon RØDE NT1 w nowej odsłonie
Więcej wiadomości