Edytor offline dla miksera Waves Audio eMotion LV1 już dostępny

Edytor offline dla miksera Waves Audio eMotion LV1 już dostępny

13 września 2023, 09:00
Producent: Waves

Waves Audio eMotion LV1 jest modułowym mikserem programowym, potrafiącym obsłużyć 64, 32 lub 16 kanałów stereo. Pozwala zapiąć do 8 wtyczek w każdym kanale i skonfigurować do 44 szyn — w ten sposób można miksować 16 torów monitorowych, 8 szyn FX, 8 grup, 8 matryc i master LRCM. LV1 jest skłonny do współdzielenia 16 urządzeń we/wy i potrafi komunikować się z wieloma serwerami DSP, co zapewnia mu nieograniczoną moc obliczeniową – sterowanie pracą miksera odbywa się zarówno regulatorami fizycznymi (maksymalnie 32+2 tłumiki), jak i dotykowymi. 32-bitowy zmiennoprzecinkowy silnik Waves Double Precision firmy LV1 zapewnia nieskazitelną jakość dźwięku, próbkowanego z częstotliwością do 96 kHz.

 

[img:2]
 

Firma Waves Audio udostępniła właśnie edytor dla eMotion LV1, umożliwiający realizatorowi przygotowanie miksera do występów na żywo poprzez skonfigurowanie sesji w trybie offline, w dowolnym miejscu i czasie. Można je pobrać bezpłatnie. Dzięki eMotion LV1 Session Editor jego użytkownik ma możliwość skonfigurowania każdego aspektu sesji eMotion LV1, którego będzie używał podczas występu. Po przybyciu na miejsce akcji wystarczy po prostu załadować plik sesji offline do głównego oprogramowania LV1.

 

[img:3]

 

Edytor sesji LV1 ma dokładnie taki sam interfejs, jak główna implementacja miksera programowego LV1, więc przenoszenie sesji pomiędzy nimi nie stanowi żadnego problemu. Można zatem zapisać sesję w LV1, dokonać jej edycji offline w edytorze, a następnie ponownie załadować ją do głównego miksera. Możliwe jest także wpisywanie gotowych ustawień predefiniowanych, tzw. presetów, do sesji offline.

 

[img:1]

 

Korzystając jedynie z laptopa można zdefiniować następujące elementy:

  • Przypisania i konfiguracja urządzeń we/wy i paneli sterowania
  • Ustawienia samego miksera, warstw itp.
  • Nazwy kanałów, szyn, urządzeń i grup opóźnieniowych
  • Konfiguracja racków efektowych; ustawienia parametrów wtyczek
  • Komutacja przepływu sygnałów pomiędzy urządzeniami
  • Sceny i skróty klawiszowe

 

Program dostępny jest w wersjach zarówno dla komputerów z systemem Windows, jak i macOS.

 

więcej: www.waves.com
Oprogramowanie i DAW

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Audiostacja

tel.: +48 (22) 122 53 00
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 - 17:00

 

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > Waves rozwiń listę sklepów

Studio

Accentum Wireless - Bezprzewodowe słuchawki od Sennheisera
Więcej wiadomości