LD Systems z nową serią TICA dla instalatorów

LD Systems z nową serią TICA dla instalatorów

9 listopada 2023, 10:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: LD Systems
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Marka LD Systems wprowadziła na rynek zupełnie nową gamę produktów przeznaczonych na rynek instalacyjny. Seria TICA oferuje kompaktowe rozwiązania dla dowolnej wielkości instalacji - elastyczne i łatwe w instalacji, wyposażone w funkcje zapewniające lepszy dźwięk i kontrolę.

 

 

Seria obejmuje różnorakie urządzenia, od przedwzmacniaczy do strumieniowania multimediów i miksowania po szereg wzmacniaczy o różnych liczbach kanałów i mocach wyjściowych. Dostępne są również sieciowe interfejsy audio Dante, transformatory, wzmacniacze słuchawkowe i interfejsy sterujące. Instalatorzy mogą tworzyć całe systemy przy użyciu produktów z tej serii lub integrować je z istniejącą instalacją, zapewniając dodatkowe połączenia lub strefy. Są to małe, funkcjonalne, jednofunkcyjne produkty, które są łatwe w instalacji i proste w obsłudze.

 

Nasze interfejsy DIO Dante rozszerzyły nasze portfolio Dante i spodziewamy się, że integratorzy chętnie wypróbują te nowe produkty.

Gabriel Alonso Calvillo - Menedżer produktowy systemów zintegrowanych

 

[img:1]

 

Interfejsy DIO 44 i DIO 22 Dante posiadają czterostopniową regulację wzmocnienia i zasilanie phantom 24V na kanał. Dodatkowo, wszystkie interfejsy posiadają wskaźniki sygnału i mogą być łączone łańcuchowo.

 

Wraz z serią TICA oferujemy również kilka modeli mini wzmacniaczy z wyjściami o niskiej lub wysokiej impedancji. Posiadają one różne połączenia wejściowe i proste opcje sterowania przez użytkowników końcowych za pośrednictwem GPI lub wejść sterowanych napięciem.

Gabriel Alonso Calvillo - Menedżer produktowy systemów zintegrowanych

 

[img:4]

 

AMP 205 to dwukanałowy mini wzmacniacz, który łączy kompaktowe rozmiary z pasywnym chłodzeniem i wysoką wydajnością. Jego sercem jest wzmacniacz klasy D o mocy 2 x 50 W, oferuje 4-omowe wyjścia i przyjazny dla użytkownika panel przedni. AMP 106 T to 1-kanałowy wzmacniacz klasy D o mocy 60 W, który może napędzać systemy głośników o niskiej impedancji lub w liniach 70/100 V. Jego niewielka forma jest idealna dla instalatorów, którzy pracują nad projektami o ograniczonej przestrzeni lub tam, gdzie ważna jest estetyka.

 

[img:3]

 

Seria TICA została zaprojektowana do zastosowań w hotelarstwie, handlu detalicznym, korporacjach i edukacji. Wszystkie produkty są niezwykle kompaktowe, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do każdego projektu. Można instalować je pod blatami, za ekranami i w sufitach podwieszanych, a instalatorzy mogą użyć półki rack 1U TICA, aby umieścić cztery urządzenia obok siebie. Seria TICA daje integratorom możliwość zbudowania systemu, który dokładnie spełnia wymagania projektu, przy zajmowanej minimalnej ilości miejsca.

 

Seria TICA została zaprojektowana zarówno dla przeszkolonych profesjonalistów, jak i użytkowników, którzy niekoniecznie posiadają wysoki poziom wiedzy technicznej. Produkty z tej serii są łatwe w użyciu i nie mają wielu utrudniających pracę elementów sterujących. TICA nie jest zbyt skomplikowana dla konsumenta i nie wygląda na zbyt skoncentrowaną na konsumencie dla profesjonalnych instalatorów. To bardzo ekscytujące wydarzenie dla LD Systems, ponieważ możemy teraz zaoferować instalatorom wysokiej jakości, wygodne i opłacalne rozwiązanie dla szerokiej gamy projektów.

Gabriel Alonso Calvillo - Menedżer produktowy systemów zintegrowanych

 

[img:2]
 
Wzmacniacze i miksery instalacyjne Multimedia Konwertery i splitery Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

Ciekawe instalacje: System nagłośnienia Pałacu w Baranowicach
Więcej wiadomości