VIP'y Polsoundu + DiGiCo Quantum 852, Meyer Sound, Shure

VIP'y Polsoundu + DiGiCo Quantum 852, Meyer Sound, Shure

27 listopada 2023, 10:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Meyer Sound Shure DiGiCo
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Spotkania branżowe na festiwalu Soundedit z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Przybywa uczestników, prelegentów i wystawców, są jednak i tacy, którzy biorą w nich udział regularnie. Jedną z nich jest Polsound, przedstawiciel w Polsce m.in. takich marek jak Meyer Sound, DiGiCo czy Shure.

Tegoroczny program Polsoundu był niezwykle ciekawy, poza sprzętem w postaci zupełnej nowości — konsolety DiGiCo Quantum 852, jak również nowym olbrzymim subwooferem systemu Panther Meyer Sound 2100LFC— dystrybutor zaprosił na spotkanie z rozchwytywanym realizatorem monitorowym Matt'em Napier, współpracującym m.in. z takimi gwiazdami jak Madonna, Michael Buble, Roger Waters i wielu innych. Już wkrótce będziecie mogli zobaczyć i usłyszeć wykład z tłumaczeniem. 

Co ciekawego można było zobaczyć na Soundedit? 

Polsound po raz drugi z rzędu gościł uczestników festiwalu w swoim studiu odsłuchowym, w którym set-up głośników Meyer Sound zaaranżowany był w formacie Dolby Atmos 7.1.4. Oprócz produktów Meyer Sound - gdzie skupiono się przede wszystkim na rozwiązaniach dla małych teatrów, a także zaprezentowano najnowszy element subniskotonowy 2100LFC, dedykowany do pracy z systemem Panther - odwiedzający to miejsce mogli zapoznać się z najnowszą flagową konsoletą firmy DiGiCo - Quantum 852, która jest następczynią dotychczasowych "flagowców" brytyjskiej marki, SD7 i Quantum7. Nie zabrakło też produktów KLANG, zintegrowanych zresztą z konsoletami DiGiCO, oraz rozwiązań firmy Shure, ze szczególnym naciskiem na serię Axient.

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:10]

 

VIP'y Polsoundu

Nie tylko sprzęt przyciągnął wielu odwiedzających, bowiem Polsound zaprosił też znamienitych gości, którzy dzielili się z uczestnikami spotkań swoją wiedzą i doświadczeniem. Jednym z nich był realizator monitorowy największych gwiazd muzyki popowej i rockowej, Matt Napier - aktualnie współpracujący z zespołem Muse. Nieco inną dziedzinę - film i kino - reprezentował kolejny z gości, realizator dźwięku i producent filmowy Tomasz Dukszta. Wśród gości był również Remigiusz Kasztelnik, który opowiadał o największych tegorocznych produkcjach plenerowych, obsługiwanych przez najnowszy system nagłośnieniowy Meyer Sound - Panther.

[img:1]

Matt Napier

[img:11]

Tomasz Dukszta oraz Remigiusz Kasztelnik

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

 

 

System nakamerowy Zestaw instrumentalny Mikrofon bezprzewodowy Systemy bezprzewodowe Mikrofony Cyfrowe Miksery Systemy liniowe Dźwięk immersyjny Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Meyer Sound Meyer Sound www.meyersound.com

Dystrybucja w Polsce:

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsmak relacji z koncertu Dawida Podsiadło w Gdańsku. Nagłośnienie 360 stopni
Więcej wiadomości