Shure podnosi jakość konferencji

Shure podnosi jakość konferencji

14 grudnia 2023, 09:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Shure
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Shure nieustannie rozszerza swoją współpracę z różnymi platformami UC, aby pomóc specjalistom IT i menedżerom AV podnieść jakość konferencji.

Firma Shure może pochwalić się trzema nowymi certyfikatami Works With Google Meet dla mikrofonu sufitowego Microflex Advance MXA920, niedawno wprowadzonego na rynek zintegrowanego zestawu sufitowego Microflex Advance MXA902 oraz interfejsu sieciowego audio USB ANIUSB-Matrix. Te nowe certyfikaty zwiększają elastyczność korzystania z produktów Shure w środowiskach hybrydowych Google Meet, zapewniając za każdym razem niezawodną jakość dźwięku.

MXA920 posiada certyfikat współpracy z Google Meet w połączeniu z głośnikiem sieciowym ANIUSB-Matrix i Microflex MXN5W-C.

 
[img:2]

 

Rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie bezproblemowej obsługi konferencji, co wymaga solidnej współpracy z platformami UC. Certyfikując Shure MXA920 i MXA902 dla Google Meet, wspieramy specjalistów IT i AV oferując niezawodną i innowacyjną technologię poprawiającą wrażenia użytkownika końcowego.

Julie Crawford - Starszy menedżer marketingu ds. sojuszu strategicznego w Shure

 

[img:1]

 

Zobacz także: Shure MXA920 na ISE 2022

  
więcej: www.shure.com
Systemy konferencyjne Mikrofony, pulpity mikrofonowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

Ośrodek Kultury w Niemodlinie nagłośniony przez JBL SRX 900
Więcej wiadomości