LEA Professional przedstawia Connect Series Half-Rack

LEA Professional przedstawia Connect Series Half-Rack

21 lutego 2024, 08:00
Producent: LEA Professional
Dystrybucja: ESS Audio

LEA Professional zaprezentowała CONNECTSERIES half-rack, czyli wzmacniacze idealnie nadające się do małych i średnich instalacji. Modele CS34/CS34D (4x30W), CS64/CS64D (4x60W) i CS124/CS124D (4x120W) mogą pracować w trybie wysokonapięciowym HiZ (70 V lub 100 V) lub nisko-impedancyjnym LoZ wybieranym oddzielnie dla każdego kanału.

Dostęp do ustawień wzmacniacza uzyskamy przez aplikacje SharkWare lub okno przeglądarki internetowej, natomiast połączenie z urządzeniem uzyskamy dzięki wbudowanemu punktowi dostępowemu Wi-Fi, łącząc się z lokalną siecią Wi-Fi lub ustanawiając połączenie Ethernet kablem Cat5 lub Cat6. Skorzystaj z opcji Smart Bridge aby zwiększyć dwukrotnie moc jednego z dowolnych wyjść.

 

[img:1]

 

Jest też chmura... Dante/Network. CONNECTSERIES Half-Rack to pierwsza profesjonalna seria wzmacniaczy z łącznością w chmurze. Wykorzystaj moc chmury do zdalnego sterowania, monitorowania, powiadomień i nie tylko z dowolnego urządzenia osobistego. Wystarczy podłączyć wzmacniacz do sieci Internet i rozpocząć sterowanie systemami.

Network CONNECTSEIES zawiera 4 symetryczne wejścia z przełączaną czułością (26dB/34dB, czułość mikrofonowa) i dzielą tor sygnałowy z 4 wejściami RCA.

 

[img:2]

 

Dante CONNECTSERIES posiada zarówno wejścia analogowe i wejścia Dante/AES 67 z funkcją Dante ON-ramp – zamień analogowe sygnały wejściowe wzmacniacza na cyfrowe Dante i wyślij do dowolnego urządzenia w sieci Dante.

Produkt jest objęty 5 letnią międzynarodową gwarancją. Zarejestruj bezpłatne konto LEA Cloud na stronie www.leaprofessional.cloud.

 

[img:3]
 

Wzmacniacze i miksery instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

LEA Professional LEA Professional leaprofessional.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 21 05-092 Łomianki
Ośrodek Kultury w Niemodlinie nagłośniony przez JBL SRX 900
Więcej wiadomości