Powersoft Verso - łatwy dostęp do platformy chmurowej MyUniverso

Powersoft Verso - łatwy dostęp do platformy chmurowej MyUniverso

1 marca 2024, 10:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Powersoft
Dystrybucja: SoundTrade

Na targach ISE 2024 Powersoft zaprezentował Verso, urządzenie będące bramką (gateway) zaprojektowaną do łączenia obecnych produktów Powersoft z platformą chmurową MyUniverso. Odwiedzający stoisko włoskiego producenta mieli okazję dowiedzieć się, w jaki sposób bramka Verso pomaga integratorom systemów i menedżerom IT w pełni wykorzystać platformę chmurową MyUniverso. Firma MyUniverso, wcześniej znana jako Universo, połączyła się obecnie z MyPowersoft, zapewniając wszystkim użytkownikom posiadającym konta MyPowersoft dostęp do platformy chmurowej.

 

 

Verso to urządzenie o wielkości połowy RU zaprojektowane w celu umożliwienia dostępu do platformy chmurowej MyUniverso i wszystkich powiązanych z nią funkcjonalności dla całego obecnego portfolio wzmacniaczy Powersoft, umożliwiające monitorowanie i scentralizowane zdalne aktualizacje oprogramowania sprzętowego dla wszystkich podłączonych wzmacniaczy, a także obsługujące popularną technologię Dynamic Music Distribution firmy Powersoft (DMD).

 

[img:1]

[img:2]

 

Verso zawiera również procedurę Easy Swap, wprowadzoną jako część funkcji Unica, dzięki czemu można łatwo i szybko reagować na przerwy w świadczeniu usług, w rzadkich przypadkach awarii. Urządzenie jest kompatybilne z platformami chmurowymi innych firm, zapewniając użytkownikom dostęp do podstawowych informacji o projekcie w chmurze. Dodatkowo poprzez Verso możliwy jest dostęp do funkcji zdalnej aktualizacji oprogramowania MyUniverso, minimalizując potrzebę wielokrotnych wizyt w miejscach instalacji.

 

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

 

Nowe modele Unica

Powersoft zaprezentował także nowe modele Unica 1K8 i Unica 5K4 o niższej mocy, przeznaczone do mniejszych zastosowań. Co więcej, cała seria Unica korzysta teraz z funkcji dynamicznej dystrybucji muzyki (DMD), wcześniej dostępnej wyłącznie dla serii Mezzo. Wprowadzenie na rynek nowych modeli Unica o niskim poborze mocy i dodanie funkcji DMD rozszerzających możliwości odtwarzania muzyki w tle, podkreśla zaangażowanie firmy w dostarczanie wszechstronnej platformy zdolnej sprostać różnorodnym wymagania projektowym instalacji.

 

[img:9]
Powersoft Unica 8M 1K8

 

[img:10]
Powersoft Unica 4L 5K4

 

[img:8]
 

Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy
Aura Audio - pasywne "kardioidy" rodem z Finlandii
Więcej wiadomości