ART LASER: Cool-1, Cool-2

ART LASER: Cool-1, Cool-2

27 lipca 2009, 11:27
Producent: Art Laser

Kompaktowe projektory serii Economy Cool-1, Cool-2 charakteryzują się bardzo dużymi możliwościami oraz różnorodnością funkcji, przy zachowaniu niezwykle korzystnego stosunku jakości do ceny.

Są to jedne z pierwszych laserów w tak niskiej cenie, które posiadają możliwość obsługi przez sterownik DMX-512. Pozwala to w pełni kontrolować efekty wyświetlane przez laser oraz ich synchronizację z muzyką. Lasery te oprócz możliwości pracy pod sterownikiem DMX-512 mogą pracować również w trybie autoplay.

Atutem dla początkujących użytkowników tych projektorów jest to, że posiadają wbudowany mikrofon co pozwala urządzeniu reagować na dźwięk (zmieniać projekcję wiązki laserowej). Wrażliwość na dźwięk można regulować ręcznie.

Kompaktowe projektory laserowe COOL-1 COOL-2 charakteryzują się bardzo dużymi możliwościami oraz różnorodnością funkcji, przy zachowaniu niezwykle korzystnego stosunku jakości do ceny.

Są to jedne z pierwszych laserów w tak niskich cenach, które posiadają możliwość obsługi przez sterownik DMX-512.

Pozwala to w pełni kontrolować efekty wyświetlane przez laser oraz ich synchronizację z muzyką. Lasery te prócz możliwości pracy pod sterownikiem DMX-512 z mogą pracować również w trybie autoplay. Atutem dla początkujących użytkowników tych projektorów jest to że mają wbudowany mikrofon co pozwala reagować na dźwięk (pod wpływem uderzeń basu zmienia projekcję wiązki laserowej). Wrażliwość na dźwięk może być oczywiście ręcznie zmieniana.

COOL-1 Cena: ok. 900 PLN

[img:1][img:2][img:3]

COOL-2 Cena: ok. 1350 PLN

[img:4][img:5][img:6]

Lasery

Gdzie kupić?

Art Laser

Dystrybucja w Polsce:

Lfx Agency Sound & Light Megastore

adres:
ul. Górczewska 30 01-147 Warszawa

Sklepy muzyczne > Art Laser rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Cameo z nowościami dla rentalu na ISE 2024
Więcej wiadomości