NAMM11: Rozszerzona seria Vision od Pearla

NAMM11: Rozszerzona seria Vision od Pearla

1 lutego 2011, 13:52
Producent: Pearl

Seria Vision została rozszerzona o cztery nowe konfiguracje. Wykonane z klonu lub brzozy zestawy otrzymamy w zupełnie nowych kolorach i wykończeniach.


[img:1]

Vision VML to 6-warstwowa skorupa z klonu, wykończona w lakierze Artisan II na wysoki połysk. VML posiada również chromowany hardware oraz drewniane obręcze bębna basowego i werbel względem dopasowane pod kątem wykończenia.(Czytaj więcej)

[img:2]

Vision VBL bazuje na 6-warstwowej skorupie z brzozy, dostarczającej czystego i naturalnego brzmienia tak pożądanego w studiach nagrań. Dostępne w wykończeniach na wysoki połysk zestawy VBL posiadają dopasowane kolorystycznie drewniane obręcze bębna basowego oraz chromowany werbel Steel Sensitone. (Czytaj więcej)

[img:3]

Vision VBA oferujący czyste brzmienie brzozy, dostępny jest w trzech wykończeniach lakieru Artisan II. Skorupę wykonano z 6-ciu warstw brzozy. Zestaw posiada dopasowane kolorystycznie drewniane obręcze bębna basowego oraz werbel brzozowy. (Czytaj więcej)

[img:4]

Vision VB posiada korpusy z sześciu warstw brzozy wykończone na wysoki połysk. W zestawie znalazł się również dopasowany werbel z brzozy oraz hardware w opcji czarnej lub chromowanej. (Czytaj więcej)

[img:5]

Zestawy perkusyjne Akustyczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Silesia Music Center Sp. z o.o.

adres:
ul. Partyzantów 6 32-650 Kęty

Sklepy muzyczne > Pearl rozwiń listę sklepów

Perkusja

Wielki powrót serii Z Custom od marki Zildjian
Więcej wiadomości