Mapex Horizon Fastpack - najlepsze rozwiązanie na trasę!

Mapex Horizon Fastpack - najlepsze rozwiązanie na trasę!

27 lutego 2011, 00:00
Producent: Mapex
Dystrybucja: Music Info

[img:2:L]

Mapex oficjalnie zaprezentował zestaw perkusyjny Horizon Fastpack. Fastpack jest jedynym w swoim rodzaju zestawem, który oprócz świetnego dźwięku zapewnia również szybkie rozstawianie i składanie sprzętu.


Na zestaw Mapex Horizon Fastpack składają się następujące bębny: centrala 20x12, tomy 8x6 oraz 10x7, floor tom 12x12, a także werbel 13x5. W komplecie otrzymamy także lekki, ale wytrzymały hardware z serii Mapex 310. Beczki wykonane są z drewna lipowego połączonego z brzozą co daje niespotykany dźwięk, natomiast wykończone są one czarnym lakierem z wysokim połyskiem. Tomy zamocowane są na ekskluzywnym systemie Mapex Isolated Tom Mount System (ITS).

 

[img:1]

 

Rozmiary tych bębnów zostały stworzone nie tylko do tego aby perfekcyjnie odegrać połączenie brzozy z lipą, ale także aby ułatwić rozstawianie sprzętu we właściwej pozycji - wyjaśnia Joe Hibbs, Manager Produkcji Mapex USA.

 
 

Bębny oraz hardware zestawu Fastpack mogą być szybko i łatwo zapakowane w 3 pokrowce Mapexa specjalnie do tego stworzone. Centralę oraz werbel umieszcza się w miękkich, okrągłych pokrowcach z zamocowanymi kółkami, natomiast tomy można przenosić w pokrowcach z wygodnymi paskami na ramię. Do transportowania hardware’u przeznaczono wytrzymałą i wygodną torbę. Ten trzy-pokrowcowy system został zaprojektowany specjalnie do szybkiego przetransportowania całego zestawu perkusyjnego.

 
 

Zestaw Mapex Horizon Fastpack sprawi, że spędzisz więcej czasu tworząc muzykę niż biegając w kółko ze swoim zestawem.

Zestawy perkusyjne Akustyczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Grupa Zibi S.A.

adres:
ul. Wirażowa 119 02-145 Warszawa

Sklepy muzyczne > Mapex rozwiń listę sklepów

Perkusja

Korg Drumlogue - Maszyna perkusyjna po nowemu
Więcej wiadomości