NAMM2013: Wszechstronny Trigger Pad BT-1 od Rolanda

NAMM2013: Wszechstronny Trigger Pad BT-1 od Rolanda

24 stycznia 2013, 17:00
Producent: Roland

[img:1]

Na targach NAMM 2013 firma Roland zaprezentowała nowy, wszechstronny Trigger Pad dla V-Pad lub perkusji akustycznych.

Kompaktowy i przystępny cenowo paskowy Trigger Pad BT-1 to prosty sposób na dodanie elektronicznego triggerowania do dowolnego zestawu perkusji. Jego zaokrąglony kształt pozwala na łatwy montaż na krawędziach V-Padów V-Drum lub na perkusji akustycznej, co zapewnia wygodny dostęp do gry bez konieczności ingerencji w dotychczasowy układ zestawu.

BT-1 jest nie tylko doskonały do odtwarzania brzmień w modułach V-Drums lub w padach serii SPD, ale może też kontrolować różne funkcje jak start / stop przy odtwarzaniu podkładów, loopów i innych.

 

[img:2]

 

Charakterystyka Roland Trigger Pad:
 

  • Kompaktowy i niezawodny pad jedno-triggerowy;
  • Zaokrąglony kształt do montażu na V-Padzie lub na akustycznej perkusji;
  • Szybki i łatwy montaż za pomocą perkusyjnego pręta naprężającego, zawiera części do montażu na typowym pręcie;
  • Konstrukcja wewnętrzna eliminuje błędne triggerowanie podczas gry na sąsiadujących padach lub elementach zestawu perkusji;
  • Triggeruje brzmienia w modułach V-Drums i padach serii SPD, może kontrolować funkcje jak start / stop odtwarzania podkładu lub pętli, on / off efektów, wybór zestawów, tap tempo i inne
  • Doskonały sposób dodawania triggera elektronicznego do dowolnego zestawu perkusji akustycznej lub dla zestawu V-Drums.

 

[img:4]

 

Dodatkowe triggerowanie dla zestawów V-Drums

Dla grających na V-Drums, kompaktowy BT-1 upraszcza dodanie kolejnych triggerów bez konieczności zastosowania dodatkowych padów. Oznacza to dostęp do kolejnych brzmień, a także wygodne sterowanie olbrzymią ilością funkcji w modułach V-Drums lub w padach perkusyjnych SPD. Niewielkie wymiary pozwalają łatwo dodawać BT-1 i stale poszerzać ekspresywną potęgę twojej perkusji Roland.

 

Łatwa integracja z perkusjami elektronicznymi i akustycznymi

BT-1 pozwala łatwo i niedrogo dodać elektronikę do twojego zestawu akustycznego. W przeciwieństwie do dużych padów i niewygodnych przełączników nożnych, BT-1 idealnie dopasowuje się do twojego zestawu bez konieczności zmiany ustawień lub sposobu grania. Wystarczy podłączyć BT-1 do wejścia trigger w module V-Drums lub padzie perkusyjnym serii SPD, by cieszyć się ogromnymi możliwościami jakie wnosi elektroniczna perkusja Roland.

 

Akcesoria Inne Elektroniczne Pady elektroniczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Roland rozwiń listę sklepów

Perkusja

Wielkie Granie już 10 września na PGE Narodowym - Michał Dąbrówka zaprasza szalonych perkusistów!
Więcej wiadomości