Rewolucyjny mechanizm stopy od Gibraltara!

Rewolucyjny mechanizm stopy od Gibraltara!

4 lutego 2013, 10:02
Producent: Gibraltar

[img:1]

Za sprawą zimowych targów NAMM początek roku obfituje nowościami. Kolejną wzmianką na rynku jest rewolucyjna stopa z serii G-Class, będąca najnowszym dodatkiem do linii hardware'u Turning Point od firmy Gibraltar.

Mechanizm został zaprojektowany przy współpracy z naprawdę dużymi graczami perkusyjnego świata, dzięki czemu udało się stworzyć stopę spełniającą najbardziej wygórowane wymagania.

 
[img:2]
 

Cała konstrukcja oparta jest na jednym słupku, co jest już znanym rozwiązaniem u innych producentów. Została również wprowadzona nowa regulacja krzywki, która dokonuje istotnych zmian w sposobie działania stopy.

 
 

Dodatkowo mamy do czynienia z regulowanym obciążeniem bijaka i niezależną regulacją kąta jego nachylenia, regulacją footboardu oraz nowym mocowaniem do obręczy bębna centralnego. Na platformie dodatkowo został zamontowany zestaw podstawowych narzędzi potrzebnych do regulacji, dzięki czemu wszystko mamy na swoim miejscu bez nerwowego szukania w przypadku awarii.

Stopa dostarczana jest w miękkim pokrowcu do bezpiecznego transportu.

 
[img:4]
 

Nowa Gibraltar G-Class posiada wiele użytecznych funkcji zmiany ustawień stopy, które umożliwiają dowolne, niczym nieograniczone jej dostosowanie pod preferencje muzyka.

Ken Fredenberg - Dyrektor Produktu w firmie Gibraltar
 

[img:3]

[img:5]

[img:6]

Hardware Stopy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

GEWA Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Strzelecka 44/4 45-525 Opole

Sklepy muzyczne > Gibraltar rozwiń listę sklepów

Perkusja

Wielkie Granie już 10 września na PGE Narodowym - Michał Dąbrówka zaprasza szalonych perkusistów!
Więcej wiadomości