Iron Cobra 900 - Perkusyjna kobra w wersji specjalnej

Iron Cobra 900 - Perkusyjna kobra w wersji specjalnej

9 sierpnia 2021, 09:00
Producent: Tama

Iron Cobra jest jednym z bardziej klasycznych modeli pedałów perkusyjnych w ofercie Tamy. Teraz wypuścili specjalny model flagowego produktu w kolorze czarnym.

 
[img:1]
 

Iron Cobra 900 jest uosobieniem sztuki, designu i funkcjonalności. Limitowana edycja tego modelu charakteryzuje się oszałamiającym, matowym czarnym wykończeniem, które pięknie łączy styl z wysoką klasą.

Ciągła ewolucja modelu zawsze napędzana była pasją firmy TAMA do najwyższej jakości dźwięku. Najnowsza wersja Iron Cobra ma mniejszą średnicę, ale grubszą główkę bijaka. To połączenie, które zapewnia większy atak niż poprzednie konstrukcje. 

 

[img:2]

 

Wprowadzono Para-Clamp II - jeszcze bardziej sprytną i użyteczną wersję popularnego oryginału. Para-Clamp II jest w stanie uchwycić nawet najszerszą obręcz bębna basowego w historii. Ulepszenie wynika w dużej mierze z nowo zaprojektowanego trójwymiarowego gumowego uchwytu. Zwiększa się siła trzymania i eliminowana jest możliwość zarysowania obręczy.

Instrument będzie dostępny w następujących konfiguracjach:

 

[img:5]

 

Analizując ceny preorderów tych instrumentów na świecie - cena za wersję pojedynczą będzie oscylować w okolicach 250 euro. Wersja twin może być dwukrotnie droższa.

 

więcej: www.tama.com
Stopy Hardware

Perkusja

Ash Soan i Gretsch prezentują nowy werbel
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz