ROLAND: miksery i konwertery audio video ( ISE 2014 )

14 lutego 2014, 08:00
więcej info: Roland Polska Sp. z o.o. ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

ROLAND, japońska korporacja działająca od ponad 40 lat, to jeden ze światowych liderów produkcji bardzo szerokiego asortymentu sprzętu audio/video. Znani są muzykom jako twórca popularnych elektronicznych instrumentów klawiszowych i perkusyjnych, cenią ich również realizatorzy dźwięku za rozwiązania nagłośnieniowe i akcesoria, a także profesjonalne serie mikserów audio oraz zintegrowanych audio-video.

Na tegorocznym ISE, Roland zaznajomił gości i klientów ze swoimi profesjonalnymi rozwiązaniami cyfrowymi dla rynku AV. Mowa tu o najnowszym kompaktowym mikserze AV, model Roland VR3-EX oraz prezentowanym już w zeszłym roku potężniejszym Roland VR-50HD, o których to pisaliśmy już na naszym portalu.

Nie zabrakło również innowacji wyłącznie dla rynku audio w postaci konsoli Roland M-200i, zaprojektowanym do ścisłej integracji z iPad’ami, które po połączeniu przejmują funkcję głównego interfejsu konsoli oraz zdalnego kontrolera.

Również specyficznymi, ale tym razem dla pracy z video, są najnowsze video-konwertery od Roland, świetnie zaprojektowane i znacznie ułatwiające pracę z produkcją obrazu: są to jednostki serii VC, od dedykowanych konwerterów SDI-HDMI czy HDMI-SDI (VC-1) do wieloformatowych interfejsów konwertujących (VC300-HD, VC200-HD).

 Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z naszej wizyty na stanowisku Rolanda na ISE 2014, gdzie Simon Kenning dzieli się z nami wieloma detalami dotyczącymi nowego sprzętu, a ponadto, do lektury naszych artykułów o wyżej wymienionych mikserach AV.

Czytaj więcej:

 


Mikser AV - Roland VR-3EX

https://www.infomusic.pl/studio/artykul/39773,roland-wielofunkcyjny-mikser-audio-video-vr-3ex

 
Mikser AV - Roland M-200i

http://www.infomusic.pl/naglosnienie/artykul/36123,nowa-konsola-mikserska-roland-m-200i

 

Mikser AV - Roland VR-50HD

http://www.infomusic.pl/naglosnienie/artykul/38972,plasa-13-roland-prezentuje-mikser-audio-video-vr-50hd

 

Fotogaleria ze stoiska Roland podczas ISE 2014 


Roland VR-3EX 

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

 

Roland M-200i

 

[img:6]

[img:7]

[img:8]

 

Roland VR-50HD

 

[img:9]

[img:10]

[img:11]

[img:12]

[img:13]

 

Roland VC

 

[img:14]

[img:15]

[img:16]

[img:17] 

 

 

 

 

 

 

Miksery Cyfrowe Analogowe Krosownice AV Kamery Telewizja przemysłowa Monitory Rejestrator Miksery video Konwertery i splitery Software Video i kamery

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Roland rozwiń listę sklepów

PREMIERA:  DiGiCo prezentuje konsoletę Quantum338
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz