Karta Universal Audio UAD-2 Quad Core gratis przy zakupie preampu 4-710d

Karta Universal Audio UAD-2 Quad Core gratis przy zakupie preampu 4-710d

21 lipca 2016, 11:00
Producent: Universal Audio

Od 1 lipca do 30 września 2016 każdy, kto kupi preamp 4-710d może otrzymać GRATIS kartę UAD-2 QUAD Core lub UAD-2 Satellite QUAD Core (Thunderbolt lub FireWire) z dołączonym zestawem pluginów Analog Classics Plus.

Preamp 4-710d to czterokanałowy przedwzmacniacz mikrofonowo-instrumentalny z unikatową funkcją mieszania lampowego i tranzystorowego brzmienia. Idealny do rejestracji sygnałów z wszelkiego rodzaju źródeł. Każdy kanał wyposażony jest w bardzo sprawnie działający soft limiter.

 

[img:2]

 

Urządzenie również spełnia funkcję konwertera AD i posiada wejścia insert (wysyłka i powrót). Oparty na klasycznych, analogowych schematach 4-710d posiada wiele atrakcyjnych, nowoczesnych funkcji, co sprawia, że jest to jeden z najbardziej wszechstronnych przedwzmacniaczy Universal Audio.

Aby otrzymać kartę, należy zarejestrować produkt na stronie producenta.

 
[img:3]

 

Rejestracja mobilna

Gdzie kupić?

Universal Audio Universal Audio www.uaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOSTACJA

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > Universal Audio rozwiń listę sklepów

Studio

A131 & A133 - Nowe mikrofony studyjne od Audix
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz