Canon pokazuje nowy projektor 4K o jasności 6.000 lumenów

Canon pokazuje nowy projektor 4K o jasności 6.000 lumenów

4 stycznia 2017, 10:00
Producent: Canon

Firma Canon zdecydowała się rozszerzyć swoją ofertę projektorów obsługujących jakość 4K. Do ich grona dołączył właśnie modele XEED 4K600STZ - 26-kilogramowy projektor pracujący w rozdzielczości 4096 x 2400 pikseli.

Projektor może z powodzeniem pracować na zakrzywionych bądź wypukłych powierzchniach (zarówno w trybie pionowym, jak i poziomym) zachowując przy tym najwyższą jakość obrazu. Z uwagi na te właściwości, urządzenie świetnie nadaje się do obsługi zaawansowanych symulatorów treningowych, prezentacji wszelkiego rodzaju projektów wizualnych oraz reklamy cyfrowej.

[img:1]

Dzięki zastosowanej technologii, projektor jest w stanie pracować w jasności 6.000 lumenów przez około 40 tysięcy godzin w trybie ultra-long life. Wyposażony jest również w system optyczny Canona o nazwie AISYS (Aspectual Illumination System), współczynnik kontrastu na poziomie 4.000:1 i kontrast dynamiczny 10.000:1.

Projektor posiada dwa wejścia DVI-D oraz dwa HDMI 2.0. Jest także kompatybilny z Creston. Posiada Wi-Fi, USB oraz Ethernet. Funkcję zoom (1.3x) oraz stałą przesłony f/2.6.

Jeżeli chcecie bliżej przyjrzeć się nowemu projektorowi Canona to będziecie mieli podczas oficjalnej prezentacji na targach ISE 2017, które odbędą się w dniach 7-10 lutego 2017 w Amsterdamie (Hala nr 1, Stoisko F-42).

Multimedia Projektory

HiFi

Potężny, 8-strunowy potwór  John Petrucci Majesty 8-String Guita
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz