Przewodnik Apple Logic Pro Krzysztofa Maszoty już w sklepach

Przewodnik Apple Logic Pro Krzysztofa Maszoty już w sklepach

12 lipca 2017, 09:00

Krzysztof Maszota jest wieloletnim realizatorem i dyrektorem sieci szkół Akademii Realizacji Dźwięku. Swoją nieocenioną wiedzę i wieloletnie doświadczenie postanowił przelać na papier. W ten właśnie sposób powstała pierwsza w Polsce publikacja dotycząca programu Apple Logic Pro.

Pełny tytuł publikacji brzmi: "Logic Pro Apple Digital Audio Workstation. Przewodnik po aplikacji do tworzenia, nagrywania, edycji i miksu audio". Jest to pierwszy podręcznik w języku polskim dotyczący pracy na aplikacji Apple Logic Pro 9 oraz Logic Pro X.

 

 

Książka jest również bardzo przydatna, jako narzędzie poznawania aplikacji Garage Band, gdyż program ten oparty jest o mechanizmy pracy na wersji Logic Pro. Jak pisze sam autor:

 

Bardzo trudno jest napisać książkę o tak rozbudowanej aplikacji, której instrukcja obsługi obejmuje prawie tysiąc stron. Dlatego w podręczniku uwzględniłem suche fakty, dodałem nieco ćwiczeń oraz porad praktycznych. Wziąłem pod uwagę, że czytelnikowi może być trudno przyswoić taką ilość danych i wybrałem to, co istotne.

 

Książka jest bogato ilustrowana, tak aby łatwo było przenieść treść na bezpośrednie działania w aplikacji. Znaleźć w niej można również wyróżnione w sposób graficzny porady, a także słowniczek pojęć i opisy różnych zagadnień związanych z elektroakustyką i realizacją dźwięku - Krzysztof Maszota.

 

[img:1]

 

Informacje o książce:

 
  • Autor: Krzysztof Maszota 
  • Współautorzy podrozdziałów: Adam Pietruszko, Jerzy Pieniążek, Łukasz Żelechowski
  • Wydawca: Polsko - Japońska Akademia Technik Komputerowych
  • Rok wydania: 2017
  • Oprawa: miękka
  • Objętość: 361 stron
  • ISBN: 9788363103897

 

Książkę można kupić: TUTAJ

Oprogramowanie i DAW DAW

Studio

Kontrol S-series MK3 - Nowe manuały w ofercie Native Instruments
Więcej wiadomości